“Baby są jakieś inne” – zapewnia Marek Koterski

Reżyser Marek Koterski (w środku), aktor Robert Więckiewicz i aktorka Małgorzata Bogdańska.

Relacje damsko-męskie to temat najnowszego filmu Marka Koterskiego “Baby są jakieś inne”. W głównych rolach wystąpili: Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Film trafi do kin 14 października.

Główni bohaterowie jadą samochodem i dyskutują o kobietach. O ich przyzwyczajeniach, torebkach, przywiązaniu do dzieci, o życiu intymnym, ziewaniu, o tym, jakimi kierowcami są kobiety, jak robią zakupy i jakie mają przywileje.

- Przed zdjęciami Robert Więckiewicz zapytał, czy się boję. Nie jestem ryzykantem od urodzenia ani nie jestem odważny, ale przez to, że boję się bać, decyduję się na skrajnie ekstremalne projekty, żeby nie zacząć się cofać – powiedział reżyser Marek Koterski.

Robert Więckiewicz przyznał, że jego rola nie była prostym zadaniem aktorskim. – Zazwyczaj robiąc film, gra się w różnych obiektach, a tutaj nie było takiego luksusu. Przez cały czas siedzieliśmy w samochodzie i to było dla nas duże wyzwanie – powiedział aktor.

Scenariusz do filmu “Baby są jakieś inne” napisał Marek Koterski pod pseudonimem “Adam Miauczyński”. Każdy, kto widział poprzednie filmy reżysera, z łatwością odczyta stylistykę i świat Miauczyńskiego – bohatera filmów Koterskiego “Dom wariatów”, “Życie wewnętrzne”, “Nic śmiesznego”, “Dzień Świra” i “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.