“Cygan” nie stanął na ringu. Oskarża CBŚ o korupcję

Dawid Kostecki z więzienia, za pośrednictwem Internetu, oskarża funkcjonariusza rzeszowskiego CBŚ o branie łapówek i “wmontowanie go w czerpanie korzyści z nierządu”. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW, WARSZAWA.  Dawid Kostecki nie dostał zgody na przerwę w odbywaniu kary.

Dawid “Cygan” Kostecki jednak nie stanął na łódzkim ringu do walki z Royem Jonesem Jr. Warszawski Sąd Penitencjarny podjął bowiem decyzję, że “Cygan” nie dostanie pozwolenia na przerwę w obywaniu kary. Przypomnijmy, że Kostecki został skazany na 2,5 roku pozbawienia wolności za współkierowanie grupą przestępczą i czerpanie korzyści z nierządu.

Rzeszowski bokser był przekonany, że uda mu się zawalczyć z amerykańską legendą 30 czerwca, jednak Sąd Okręgowy w Rzeszowie na kilka dni przed walką wydał nakaz doprowadzenia go do aresztu. Sprawa trafiła do Sądu Penitencjarnego w warszawskiej Pradze, bowiem Kostecki trafił do aresztu w Białołęce (dzielnicy Warszawy). Wniosek jego obrońców na przerwę w odbywaniu karu i zezwolenie na udział w walce został odrzucony. Zamiast Dawida Kosteckiego na ringu stanął Paweł Głażewski.

Oskarża CBŚ
Już w sobotę na profilu facebookowym boksera pojawiły się nowe, bardzo ostre wpisy. Jego zdaniem pewien oficer rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego bierze łapówki od właścicieli agencji towarzyskich. “Cygan” napisał m.in. że na Podkarpaciu od 18 lat działa sieć agencji towarzyskich, które stworzyli handlarze, Alex i Żenia, a teraz czerpią korzyści z prostytucji. Dawid Kostecki uważa, że: “stali się milionerami, których chroni skorumpowany układ urzędników i funkcjonariuszy w Rzeszowie. Co najmniej kilkunastu świadków podaje, że po pieniądze do Alexa i Żeni, systematycznie przyjeżdża funkcjonariusz CBŚ w Rzeszowie”.

Agencje miały zatrudniać prostytutki z Polski i Ukrainy. “Biznes kwitnie nielegalnie, a na nim ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia” – dodaje bokser. Jego zdaniem pracownik CBŚ “wmontował” go w sprawę prowadzenia agencji, po to, aby odwrócić uwagę od tamtego biznesu. Wpisy zniknęły kilka godzin później.

Ewelina Nawrot

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
drek
drek
8 lat temu

sprawa z pod alaski była dokładnie 12lat temu ciekawsze jest bardziej to iż policja w tej sprawie nic nie zrobiła z elewacji budynku i auta które zostało zwrócone z oględzin techników policyjnych nadal można było wyjmować pociski sprawa o morderstwo została zamieciona pod dywan.

kumaty
kumaty
8 lat temu

No niestety „poszedł po bandzie”!Kto kumaty, to wiedział, że „konkurują” w pewnym temacie.A kto był „laikiem” to przynajmniej wiedział, że istnieją te „bajzle”….i dalej będa działać! Tym razem faktycznie trafiło na „Cygana” , bo na tych dwóch „chlibojadów” był za cienki, a w tej branży to rządzi tzw. „zbójeckie prawo handlu” czy jakoś tak.Zrobił niepotrzebnie szum i może nie doczekać.Kto coś kuma to zna akcję pod „Alaską” z przed paru lat. W tej „branży” nie ma litości.

Kibic
Kibic
8 lat temu

ty GNO…. ty HAM…. a jak TY MAŁOLATY ZATRUDNIAŁES TO CO ??????
ZDECHNIESZ W PIRD…. ZOBACZYSZ !!! juz szyKUJ PUDEŁO !!!!!!!!! tylko szybko !!!!!!!!!!!!!!!!

Jasia
Jasia
8 lat temu

chyba zamiotą pod dywan

Jasia
Jasia
8 lat temu

Dawid gratuluje odwagi ale co oni z tym z tym zrobią

jogi85
jogi85
7 lat temu
Reply to  Jasia

To proste ze burdele ukraincow sa pilnowane przez cbs nikt inny nie moze otworzyc burdelu w rzeszowie a jak tylko otworzy funkcjonuje miesiac a pozniej wielka akcja cbs za czerpanie korzysci majatkowej z nierzadu!!! to samo jest z hazardem wszystkich sie zamyka tylko nie firmy hotfruits i gametime ktore nielegalnie dzialaja juz 3 lata na rynku a jak jest jakas kontrola to dostaja cynk od policji lub celnego i chowaja automaty na czas kontroli po kontroli za tydzien dwa ponownie wstawiaja!!!! o to tak dziala cbs rzeszow i inne tego typu instytucje znasz kogos wiesz komu dac masz spokoj nie… Czytaj więcej »

janutek
janutek
8 lat temu

po jaka chole.. go aresztowano? przeciez dalej burdele dzialaja i ktos ma biznes. no to jest to legalne , czy nie?