“Diabeł” strzela, rezerwy w półfinale. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło

PUCHAR POLSKI PODOKRĘG RZESZÓW-DĘBICA. RESOVIA II – RZEMIEŚLNIK PILZNO. Ciekawie było tylko przed przerwą.

Bramka Kacpra Ropa zadecydowała wczoraj o zwycięstwie Resovii II nad Rzemieślnikiem w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rzeszów-Dębica.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Syn znanego przed laty pomocnika “pasiaków” Mariusza, który po tacie odziedziczył pseudonim “Diabeł”, sześć minut przed końcem przeprowadził ładną akcję i zmieścił piłkę przy krótszym rogu. To była jedyna godna uwagi sytuacja w II połowie, gdy na boisku rządził chaos.

Na szczęście, przed przerwą było bardzo ciekawie i garstka kibiców nie mogła narzekać na nudę. Już w 12. minucie Rzemieślnik mógł objąć prowadzenie, ale bramkarz gospodarzy Szyszko w porę naprawił swój błąd. Chwilę później trafiła Resovia. Pietrucha zagrał idealnie w tempo do Warchoła, który wygrał pojedynek z Wilczyńskim. Bramkarz gości został natomiast bohaterem następnej akcji, broniąc karnego egzekwowanego przez Pietruchę (faul Zołotara na Fedanie).

Zmarnowana okazja szybko się zemściła na gospodarzach. W 31. minucie Szewczyk przymierzył kapitalnie z 16 metrów i futbolówka ugrzęzła w “okienku” rzeszowskiej bramki. Wyczyn napastnika z Pilzna próbował skopiować Codello. Po jego uderzeniu piłka poszybowała dwa metry od celu.

tsz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o