“Rondo dla pieszych”, czyli jak śmieje się z nas Polska

A my pytamy: czy w taki sposób prezydent chciał wypromować miasto? Fot. Archiwum

RZESZÓW. Okrągła kładka obiektem żartów w całym kraju.

Dzięki budowie okrągłej kładki nad skrzyżowaniem alei Piłsudskiego i ulicy Grunwaldzkiej, staliśmy się obiektem kpin w Polsce. Dlaczego? Na popularnym portalu Internetowym “Demotywatory.pl” jeden z Internautów zamieścił zdjęcie naszej kładki z prześmiewczym podpisem: “Tymczasem w Rzeszowie powstaje pierwsze rondo dla pieszych. Żeby społeczeństwo było bardziej zakręcone.”

Pod zdjęciem ponad tysiąc wpisów. Część z Internautów bez ogródek “szydzi” z pomysłu prezydenta Tadeusza Ferenca. “Siwy9997” napisał (pisownia oryginalna): “Ul Piłsudskiego w Rzeszowie pomału staje się ulicą absurdów. 1.Największa betonowa ci**a 2. Jedyne rondo dla pieszych 3. Niezliczona ilość galerii handlowych pana Podkulskiego 4. Przejechanie w godzinach szczytu odległości od przystanku do przystanku (200m) zajmuje 20 min 5. Propozycje kolejnych rond dla pieszych 6. …… Tadziu czekamy na propozycje”. “Ashardon” dodaje: “Ale po cholerę jakieś ronda, które buduje się trzy razy dłużej i kosztują pięć razy więcej, niż zwykła kładka dla pieszych?…”

en

do ““Rondo dla pieszych”, czyli jak śmieje się z nas Polska”

 1. matek

  jeszcze pedalska kładka

 2. janles62

  głosujcie na PIS a będzie zamiast kładki kościół co ulicę i obowiązkowe msze

 3. halszka

  Przecież te „pomysły” Prezydenta miasta zatwierdza Rada Miasta. Tak więc jest to radosna twórczość wielu osób, której kres należałoby okazać przy najbliższych wyborach. A tak na marginesie ciekawe czy ogłosili już przetarg na nowe naklejki na śmietniki, bo te w kwiaty nie będą w zimie pasowały, proponuję motyw w bałwanki.

  • Stefan

   Bałwanków to jest cały ratusz tylko zdjęcia porobić i na smietnik, bo tam ich miejsce. Własnie panie i panowie zwróćcie uwagę przy najbliższych wyborach jakich dup… wybieracie do rady miasta. Może takim Niewczasowym, Fijołkom, Wywrockim, Decom, architektom z Radomia, nieudacznikom z Politechniki trzeba powiedzieć dość. W przciwnym wypadku będziemy mieć Mapet show przez nasyępne 4 lata a dochodzić do sibie będziemy przez 20 lat.

 4. stahu12

  jak kładkę będzie odśnieżał,co zrobi ze śniegiem ,czy będzie podgrzewana

 5. ANDRZEJ

  już dawno temu dziadek POwinien siedzieć na przypiecku z wnukami(czkami),lecz niestety kontynuacja komuny w IIIPOstkomunie trwa,lecz takie mamy sPOłeczeństwo niestety.

 6. jozek

  JEDNA CI.A JUŻ STOI TO FERENCOWI EMERYTOWI ZOSTAŁO JUŻ TYLKO DO0 PARY ZGŁOSIĆ DRUGĄ

 7. henryk

  A CO DOBREGO MOŻE WYMYSLEC KOMUNISTA?

 8. janutek

  POZDRAWIM MIESZKANCOW OSIEDLA KRAKOWSKA POLUDNIE!!!! TO CO ZROBILISCIE JEST WIELKIE!!! DALISCIE PRZYLKAD DLA CALEJ POLSKI , ZE PRZYRODE MOZNA SZANOWAC!!! ZASTOPOWANIE OCIEPLEN BUDYNKOW W OKRESIE WYLEGU JERZYKOW , TO JEST USWIADOMIENIE ADMINISTRACJI TEGOZ OSIEDLA , ZE JEJ DECYDENCI TO GRUPA” BEZMOGOW” WIADOMO JAKIE JEST PRAWO! TYLKO ZE PAN KIEOWNIK + EKIPA NIC NIE KUMA I LICZY SIE TYLKO BEZTROSKIE TRZASNIECIE DZRZWIAMI O 15.00 , A W CZASIE PRACY DOBRA KAWA I GRA W KULKI NA KOMPUTERKU!!! OT TAKA MALA KOMUNKA!!!

 9. jacek

  Pod zdjęciem ponad tysiąc wpisów, w tym 1000 wpisów z Rzeszowa ;D Spoko, bedziecie mieć kolejno galeryje to możecie się zachwycać czym innym, zakupy, kolacja z dziewczyną w McSyfie, amerykański film w 30-salowym kinie itd., pełna kultura, tylko pamiętajcie, żeby bmką podjechać ;D

 10. Jurek

  Głosujcie dalej na dziadka ferenca

 11. orest

  a przejście na dole ze światłami jak zostanie to nikt nie będzie chodził górą. Chyba tylko rolkarze będą mieć jeszcze jeden obiekt do zabawy :)

  • fidelix

   wszystkie przejścia w ciągu ul. piłsudskiego zostaną zlikwidowane!!!! zatem tylko górą i to nie tylko w kółko bo już powstają przejścia wzdłuż ulicy – także górą!

 12. Polak

  A ja jestem Ciekaw czy Ferenc ustali ruch lewostronny czy prawostronny i czy ustawi światła na tym rondzie dla pieszych ????????????????? Czysty debilizm.

 13. Rafał

  To badziewie było tak potrzebne jak tarka w ….
  Podziemne przejście było by lepsze bo nie zagracało by tak przestrzeni.

 14. ewelina

  Ciekawe jak rozwiązanie przewidziane jest dla osób starszych lub niepełnosprawnych by wspiąć ku górze ?????sztafeta

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.