“Rondo dla pieszych”, czyli jak śmieje się z nas Polska

A my pytamy: czy w taki sposób prezydent chciał wypromować miasto? Fot. Archiwum

RZESZÓW. Okrągła kładka obiektem żartów w całym kraju.

Dzięki budowie okrągłej kładki nad skrzyżowaniem alei Piłsudskiego i ulicy Grunwaldzkiej, staliśmy się obiektem kpin w Polsce. Dlaczego? Na popularnym portalu Internetowym “Demotywatory.pl” jeden z Internautów zamieścił zdjęcie naszej kładki z prześmiewczym podpisem: “Tymczasem w Rzeszowie powstaje pierwsze rondo dla pieszych. Żeby społeczeństwo było bardziej zakręcone.”

Pod zdjęciem ponad tysiąc wpisów. Część z Internautów bez ogródek “szydzi” z pomysłu prezydenta Tadeusza Ferenca. “Siwy9997” napisał (pisownia oryginalna): “Ul Piłsudskiego w Rzeszowie pomału staje się ulicą absurdów. 1.Największa betonowa ci**a 2. Jedyne rondo dla pieszych 3. Niezliczona ilość galerii handlowych pana Podkulskiego 4. Przejechanie w godzinach szczytu odległości od przystanku do przystanku (200m) zajmuje 20 min 5. Propozycje kolejnych rond dla pieszych 6. …… Tadziu czekamy na propozycje”. “Ashardon” dodaje: “Ale po cholerę jakieś ronda, które buduje się trzy razy dłużej i kosztują pięć razy więcej, niż zwykła kładka dla pieszych?…”

en

do ““Rondo dla pieszych”, czyli jak śmieje się z nas Polska”

 1. matek

  jeszcze pedalska kładka

 2. janles62

  głosujcie na PIS a będzie zamiast kładki kościół co ulicę i obowiązkowe msze

 3. halszka

  Przecież te „pomysły” Prezydenta miasta zatwierdza Rada Miasta. Tak więc jest to radosna twórczość wielu osób, której kres należałoby okazać przy najbliższych wyborach. A tak na marginesie ciekawe czy ogłosili już przetarg na nowe naklejki na śmietniki, bo te w kwiaty nie będą w zimie pasowały, proponuję motyw w bałwanki.

  • Stefan

   Bałwanków to jest cały ratusz tylko zdjęcia porobić i na smietnik, bo tam ich miejsce. Własnie panie i panowie zwróćcie uwagę przy najbliższych wyborach jakich dup… wybieracie do rady miasta. Może takim Niewczasowym, Fijołkom, Wywrockim, Decom, architektom z Radomia, nieudacznikom z Politechniki trzeba powiedzieć dość. W przciwnym wypadku będziemy mieć Mapet show przez nasyępne 4 lata a dochodzić do sibie będziemy przez 20 lat.

 4. stahu12

  jak kładkę będzie odśnieżał,co zrobi ze śniegiem ,czy będzie podgrzewana

 5. ANDRZEJ

  już dawno temu dziadek POwinien siedzieć na przypiecku z wnukami(czkami),lecz niestety kontynuacja komuny w IIIPOstkomunie trwa,lecz takie mamy sPOłeczeństwo niestety.

 6. jozek

  JEDNA CI.A JUŻ STOI TO FERENCOWI EMERYTOWI ZOSTAŁO JUŻ TYLKO DO0 PARY ZGŁOSIĆ DRUGĄ

 7. henryk

  A CO DOBREGO MOŻE WYMYSLEC KOMUNISTA?

 8. janutek

  POZDRAWIM MIESZKANCOW OSIEDLA KRAKOWSKA POLUDNIE!!!! TO CO ZROBILISCIE JEST WIELKIE!!! DALISCIE PRZYLKAD DLA CALEJ POLSKI , ZE PRZYRODE MOZNA SZANOWAC!!! ZASTOPOWANIE OCIEPLEN BUDYNKOW W OKRESIE WYLEGU JERZYKOW , TO JEST USWIADOMIENIE ADMINISTRACJI TEGOZ OSIEDLA , ZE JEJ DECYDENCI TO GRUPA” BEZMOGOW” WIADOMO JAKIE JEST PRAWO! TYLKO ZE PAN KIEOWNIK + EKIPA NIC NIE KUMA I LICZY SIE TYLKO BEZTROSKIE TRZASNIECIE DZRZWIAMI O 15.00 , A W CZASIE PRACY DOBRA KAWA I GRA W KULKI NA KOMPUTERKU!!! OT TAKA MALA KOMUNKA!!!

 9. jacek

  Pod zdjęciem ponad tysiąc wpisów, w tym 1000 wpisów z Rzeszowa ;D Spoko, bedziecie mieć kolejno galeryje to możecie się zachwycać czym innym, zakupy, kolacja z dziewczyną w McSyfie, amerykański film w 30-salowym kinie itd., pełna kultura, tylko pamiętajcie, żeby bmką podjechać ;D

 10. Jurek

  Głosujcie dalej na dziadka ferenca

 11. orest

  a przejście na dole ze światłami jak zostanie to nikt nie będzie chodził górą. Chyba tylko rolkarze będą mieć jeszcze jeden obiekt do zabawy :)

  • fidelix

   wszystkie przejścia w ciągu ul. piłsudskiego zostaną zlikwidowane!!!! zatem tylko górą i to nie tylko w kółko bo już powstają przejścia wzdłuż ulicy – także górą!

 12. Polak

  A ja jestem Ciekaw czy Ferenc ustali ruch lewostronny czy prawostronny i czy ustawi światła na tym rondzie dla pieszych ????????????????? Czysty debilizm.

 13. Rafał

  To badziewie było tak potrzebne jak tarka w ….
  Podziemne przejście było by lepsze bo nie zagracało by tak przestrzeni.

 14. ewelina

  Ciekawe jak rozwiązanie przewidziane jest dla osób starszych lub niepełnosprawnych by wspiąć ku górze ?????sztafeta

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.