„Cham” nie przekonał widzów

Mielecka grupa, mimo że nie zdobyła od telewidzów wystarczającej ilości SMS-ów, ma jeszcze szansę na finał

– Bardzo lubię inteligentnie zaśpiewane piosenki, z wyrazem, poczuciem humoru –  w takich słowach Elżbieta Zapendowska oceniła występ grupy h.R.A.B.I.A. w półfinale programu „Must Be the Music. Tylko Muzyka”.

Mielecka formacja zaśpiewała autorski kawałek „Cham”. Nie uzyskała jednak ilości SMS-ów gwarantujących udział w finale, choć wciąż ma szansę by się tam dostać…

„Patrz, to ja sam, mówią na mnie cham..” śpiewał sobotniego wieczoru Adrian „Hrabia” Markiewicz. – Jestem zadowolony, wyszło naprawdę fajnie – mówił po półfinałowym występie na żywo, wokalista grupy. Autorski utwór chłopaków z Mielca spotkał się jednak z niejednostronną opinią jury.

– Macie wspaniałą zdolność obserwacji, co jest bardzo ważne w tym zawodzie, śpiewacie o czymś, śpiewacie mądrze – chwalił Adam Sztaba. Podobnego zdania była Elżbieta Zapendowska.

– Piosenka jest ok., ale dla mnie to było trochę za słodkie, coś mi nie grało – mówił Wojciech „Łozo” Łozowski. Zgodziła się z nim Kora mówiąc: – Nic mi nie grało.

Mielecka grupa, mimo że nie zdobyła od telewidzów wystarczającej ilości SMS-ów, ma jeszcze szansę na finał – podobnie jak pozostali półfinaliści, na których można głosować na Facebooku. Uczestnik z największą liczbą głosów zyska tzw. „dziką kartę”, która uprawnia do udziału w finale.

h.R.A.B.I.A. byli drugimi (po Michale i Grześku z Bieszczadów) z czwórki podkarpackich reprezentantów naszego województwa w półfinale polsatowskiego programu. Szansę na finał wciąż mają Arletta Rzepiela ze Stalowej Woli oraz rzeszowski duet JazZbratem, których półfinałowe występy zobaczymy już niedługo.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments