„Cygan” nie wyjdzie z więzienia

Fot. Archiwum

RZESZÓW. „Cygan” nie uzyskał zgody na przerwę w odbywaniu kary – do jego prośby nie przychylił się Sąd Okręgowy w Rzeszowie.

Dawid K. swoją prośbę argumentował złą sytuacją materialną i faktem, iż jest on jedynym żywicielem rodziny (żona i trójka dzieci – przyp. red.). Jednak zdaniem sądu sytuacja finansowa skazanego nie jest zła i nie ma podstaw do tego, aby przychylić się do jego wniosku.

Przypomnijmy, że rzeszowski bokser w maju został skazany na 2,5 roku pozbawienia wolności za współkierowanie grupą przestępczą i czerpanie korzyści z nierządu. W więzieniu na Załężu przebywa od 19 czerwca.

en

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TomekstroskanyBorjan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Ciekawe kiedy ktoś zajmie się braćmi z Ukrainy i skorumpowanymi policjantami

stroskany
Gość
stroskany

Co na to jego były ” mecenas” i wielbiciel szangchajskich kładek?
Czy również ruszy ochoczo ku ” chwale” miasta z poręczeniami itp , może skazany bandyta szykuje mu miejsce w swojej celi i obiecuje stręczenie współosadzonym przy braku reakcji i pomocy w „trudnych” chwilach lub ochronę w w anclu za lata grabienia miasta i mieszkańców….ukoronowaniem kariery jest ta aureola,korona,klapa klozetowa itp za 12mln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rzeszowianie obudźcie się !
Może czekacie na kolejkę gondolową ..??? za 15 mln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rodziny wielodzietne czekające latami na mieszkania komunalne bardzo się cieszą z oddania wkrótce fontanny świetlnej z muzyczką ! Dziękujemy Panie Prezydencie za troskę o wyborców !

Borjan
Gość
Borjan

o tym ,że jest jedynym żywicielem rodziny pan K. mógł myśleć zanim wkroczył na drogę przestępstwa….Teraz niech pokaże swoim dzieciom że trzeba zawsze ponosić konsekwencje swych czynów