„Żużlowa sobota” na koniec marca

Fot. Archiwum

ŻUŻEL. W ostatni dzień marca sparing z „Jaskółkami”, prezentacja PGE Marmy Rzeszów i retransmisja Grand Prix Nowej Zelandii.

W przyszłą sobotę (31 marca) żużlowcy PGE Marmy Rzeszów zmierzą się w sparingowym spotkaniu w Tarnowie z tamtejszym Tauronem Azotami (godz. 14). Wieczorem z kolei (godz. 18.30) w Centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie odbędzie się prezentacja drużyny PGE Marmy Rzeszów. Tuż po niej kibice na specjalnie przygotowanym telebimie będą mogli obejrzeć retransmisję Grand Prix Nowej Zelandii.

Karnety w sprzedaży

Speedway Stal Rzeszów S.A. informuje, że od poniedziałku, 26 marca rozpocznie się sprzedaż karnetów VIP Gold, VIP oraz karnetów z numeracją miejsc. Karnety VIP Gold w cenie 900 zł (tylko karnet normalny, nie ma ulgowych) będą obowiązywały przez cały sezon. W cenie jest wjazdówka dla samochodu na stadion na cały sezon, program zawodów na każdy mecz oraz zaproszenie na oficjalną prezentację drużyny (alternatywnie, jeśli prezentacja będzie ogólnodostępna, to wejście do strefy VIP).

Karnety VIP w cenie 600 zł (tylko karnet normalny, nie ma ulgowych) będą obowiązywały przez cały sezon. W cenie jest wjazdówka dla samochodu na stadion na cały sezon oraz zaproszenie na oficjalną prezentację drużyny (alternatywnie, jeśli prezentacja będzie ogólnodostępna, to wejście do strefy VIP).

Karnety z numeracją miejsc w cenie 450 zł – normalne i 300 zł – ulgowe będą obowiązywały przez cały sezon. W cenie jest zaproszenie na oficjalną prezentację drużyny (alternatywnie, jeśli prezentacja będzie ogólnodostępna, to wejście do strefy VIP).

Przez pierwszy tydzień karnety VIP Gold, VIP oraz karnety z numeracją miejsc będzie można nabywać w godz. 15.30 – 18 w pokoju sekcji żużlowej mieszczącym się na I piętrze budynku klubowego ZKS Stal Rzeszów, mieszczącego się przy ul. Hetmańskiej 69.

Karnety VIP Gold, VIP oraz karnety z numeracją miejsc będą obowiązywać na trybunę zachodnią. Ceny biletów na trybunę zachodnią: 30 zł – normalne, 20 zł – ulgowe. Z kolei bilety na nową trybunę wschodnią sprzedawane będą jako pojedyncze bilety VIP. Cena: 50 zł – normalne i 35 zł – ulgowe.

Przypominamy, że wciąż można kupować karnety na miejsca nienumerowane, obowiązujące na dziewięć spotkań rundy zasadniczej – normalne w cenie 250 zł i ulgowe w cenie 150 zł.

mj

do “„Żużlowa sobota” na koniec marca”

 1. lesław

  Ja tam wierzę w duet Kuciapa-Kret, oczywiście jeśli Kreta nie wypożyczą w charakterze „konia trojańskiego” do końkurencji. Jeden punkt powinni razem zdobyć.

 2. z lasu

  no i po karnetach ;-}

 3. PAPIERLINE

  ale będzie kwas prezentacja drużyny jedna już była i to na bogato (nic nie widać nic nie słuchać)

 4. asterix1969

  „Nie udał się kolejny występ na brytyjskich torach juniorowi PGE Marmy Rzeszów, Łukaszowi Sówce”
  TRUDNO O OPTYMIZM…

 5. KIBIC STALI

  TO JEST PORAŻKA
  TROCHĘ ZA WYSOKO JAK NA TEN MOMENT PRZECIEŻ PLAY-OFF NIE BĘDZIE

 6. asterix1969

  A co będzie jeśli zamiast 9 spotkań przy ul. Hetmańskiej odbedzie się np. 8 z uwagi na remont?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.