12 spotkanie pasjonatów Internetu – XRAII

RZESZÓW. Dziś, 9 marca w Grand Hotelu, o godz. 18. odbędzie 12 spotkanie XRAII – “Prześwietlanie Internetu”.

Adresowane jest przede wszystkim do ludzi związanych z branżą internetową i pasjonatów problematyki sieci. Spece od informatycznych technologii opowiedzą o nowinkach branżowych. Imprezę organizuje Mateusz Tułecki przy współpracy z Katedrą Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Internetowym Kołem Studenckim. Ta ogólnopolska impreza, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem, na stałe wpisała się do kalendarza prestiżowych wydarzeń związanych ze światem Internetu. A Mateusz Tułecki, m.in. za organizację cyklu spotkań XRAII, otrzymał tytuł Człowieka Internetu 2011.

– W całej Polsce ludzie związani z branżą internetową i zainteresowani problematyką sieci spotykają się w realu. W luźnej atmosferze na Barcamp’ach, Grillit, Bootstrapach, rozwijają wiedzę, nawiązują kontakty, tworzą nowe pomysły. Cieszę się, że od pewnego czasu takie spotkania odbywają się też w Rzeszowie – mówi Tułecki.

Wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona. By się dostać należy odwiedzić internetową stronę Goldenline i kliknąć “wybieram się”.

kap

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments