13. tytuł Bieleckiego

SPORTY SIŁOWE. Grzegorz Bielecki (kat. 66 kg) zdobył swój 13 tytuł mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.

Zawodnik Zielonych Łańcut wygrał zawody, który odbyły się w Zwierzyńcu. Były one równocześnie eliminacją do kadry na mistrzostwa świata, które w tym roku odbędą się w Austrii. Tam nasz zawodnik będzie bronił tytułu w swojej kategorii wagowej. Podczas zawodów w Zwierzyńcu, Bielecki osiągnął wynik 180 kg. Drugi z reprezentantów Zielonych – Maciej Magoń wystartował w kat. wagowej do 105 kg w której o medale walczyło aż 20 zawodników. W klasyfikacji końcowej, zajął 7. miejsce wyrównując swój rekord życiowy wynikiem 202,5 kg.

p

do “13. tytuł Bieleckiego”

1. doc.Rylski

świetny chłopak-niech zwiększy masę i osiągi!

2. [...] Artykuł o sukcesie naszego zawodnika ukazał się również w Super Nowościach [...]