16 punktów karnych i 1000 zł mandatu

Fot. KPP

USTRZYKI DOLNE. Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który za szaleńcza jazdę otrzymał mandat w wysokości 1000 zł i 16 punktów karnych.

W ubiegłym tygodniu policjanci ustrzyckiej drogówki pełniąc służbę w nocy na drodze krajowej K-84 próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Urządzenie do kontroli prędkości wskazało prędkość 126 km/h.
Niestety kierujący przy tej prędkości nie widział zatrzymującego go policjanta. Dodatkowo stworzył zagrożenie w ruchu drogowym skręcając z nadmierną prędkością z drogi krajowej na drogę podporządkowaną. Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego podjęli pościg za kierowcą. O wsparcie poprosili policjantów patrolujących teren. Volkswagen został zatrzymany. Kierował nim 18-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne. Wraz z nim w pojeździe znajdowało się pięć osób.
Młody kierowca za swoją nieodpowiedzialną jazdę otrzymał mandat w wysokości 1000 zł. Po podsumowaniu wszystkich wykroczeń na konto 18-latka trafiło 16 punktów karnych.
tc/KPP

do “16 punktów karnych i 1000 zł mandatu”

  1. wikary

    Mam nadzieje ze tym razem Policjanta nie zwolnia po interwencjach z zewnatrz.

  2. K. Bimbała

    Ale tym razem autem nie kierował żaden arcybiskup??.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.