17- letni kibic niszczył elewacje budynków

Fot. KWP Rzeszów

RZESZÓW. W lipcu i sierpniu elewację budynków przy ul. Krakowskiej i Króla Augusta w Rzeszowie pokryło graffiti. 

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich dowiedzieli, że za ten wandalizm może być odpowiedzialny 17-letni uczeń. Ponieważ treść napisów wyrażała sympatię do jednego z rzeszowskich klubów piłkarskich sprawą zajęli się specjaliści z komendy miejskiej zwalczający przestępczość pseudokibiców.

Okazało się, że za zniszczenie elewacji na sześciu budynkach, sklepach, garażach i blokach, odpowiada jeden człowiek, 17-letni licealista z Rzeszowa. Jego twórczości nie docenili właściciele nieruchomości, którzy oszacowali straty na blisko 2,5 tys. zł.

Młody człowiek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Przesłuchany przyznał się do tego i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Grozić mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

pad, KWP

do “17- letni kibic niszczył elewacje budynków”

  1. irek

    to jest niepowazne dobrowolnie poddanie sie karze, wiekszego idiotyxmu juz nasz kraj nie mogl wymyslic, dlaczego nie obciazyc kolesia grzywna za szkody i odbijac mu jak zacznie pracowac?? im pozneij tym wiecej bedzie musial zaplacic. Dlaczego w reszczie swiata jak sobie poscielisz tak sie wyspisz a w „polsce” , dobrowolnie poddasz sie karze. WSTYD

  2. RIZOTTO

    BRAWO POLICJA BIERZCIE SIE ZA TO DZIADOSTWO!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.