19-letni włamywacz zatrzymany

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście ustalili i zatrzymali włamywacza.

19-letni mężczyzna włamał się do altanki na terenie ogródków działkowych. Podjęte czynności doprowadziły również do odzyskania w całości utraconego mienia. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło na terenie ogródków działkowych przy ulicy Armii Krajowej. Nieznany sprawca po pokonaniu zabezpieczeń skradł znajdujące się w magazynku altanki przedmioty metalowe. Były to felgi samochodowe, rurki chromoniklowe, przedmioty żeliwne. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na 600 zł.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci podjęli działania zmierzające do jego ustalenia. Na podstawie posiadanych informacji, kryminalni z komisariatu ustalili osobę odpowiedzialną za włamanie. Włamywacz sprzedał skradzione przedmioty w punkcie skupu złomu. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Rzeszowa. W środę został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci zabezpieczyli również skradzione mienie. Już zostało ono zwrócone właścicielowi. Przesłuchany przez policjantów mężczyzna przyznał się do włamania.

en/KMP Rzeszów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o