22-letnia kobieta pogryziona przez psy

Fot. Archiwum

STRASZĘCIN. Wczoraj w Straszęcinie 22-letnia kobieta została dotkliwie pogryziona przez dwa owczarki niemieckie. Policjanci ustalili właściciela psów. 

Młoda dziewczyna, mieszkanka gminy Czarna wybrała się do sklepu w Straszęcinie. Kiedy wysiadła z samochodu została zaatakowana przez dwa owczarki niemieckie. Psy poszarpały jej ubranie, przewróciły ją, pogryzły ramię i udo. Ofiara została odwieziona do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji innych przechodniów agresywne zwierzęta udało się odciągnąć od ofiary.

Policjanci ustalili, że psy należą  do 40-letniego mieszkańca gminy Żyraków. Z jego wyjaśnień wynika, że owczarki pilnują terenu, którego jest właścicielem i widocznie w jakiś sposób wydostały się z posesji.

Trwa ustalanie czy psy posiadają stosowne szczepienia. Zwierzęta prawdopodobnie zostaną poddane obserwacji weterynaryjnej. Postępowanie w tej sprawie wyjaśni jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia i kto ponosi za nie odpowiedzialność. Policjanci sprawdzą też czy właściciel psów zachował wszelkie środki ostrożności przy trzymaniu psów.

pad, KPP

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.