23-letni motocyklista zginął w wypadku

Fot. Archiwum

TRZCIANA (POW. RZESZOWSKI). Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 19 na DK4 w Trzcianie. Śmierć na miejscu poniósł motocyklista.

Kierujący jednośladem zderzył się z samochodem osobowym marki opel astra. Niestety, pomimo wysiłku ratowników, życia kierowcy hondy nie udało się uratować. 23-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego zmarł.

Funkcjonariusze wykonali czynności oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana ponad 3 godziny.

tc/KWP Rzeszów

do “23-letni motocyklista zginął w wypadku”

 1. Rzeszowiak

  ~anynomous
  zapoznaj się z FAKTAMI
  1.kierowca motocykla był pijany !!!!!!
  2.w czasie uderzenie motor jechał na tylnym kole
  3.licznik w motorze zatrzymał się na 160km/h
  w każdym z tych punktów kierowca motocykla świadomie narażał życie i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu
  ciekawy jestem co byście wszyscy pisali jakby taki kierowca potrącił ze skutkiem śmiertelnym waszą córkę/syna na przejściu dla pieszych

 2. gosc

  Tak motocyklista poprostu wsiadł na motocykl miał prawo jazdy o tej porze roku no ale coż wolno mu było mógł- a kierowca opla z zakazem sądowym bez prawa jazdy wsiadł dalej i kierował samochodem i chciał przejechać 4 pasmową drogę przez podwójną ciągłą i to jeszcze po między słupkami rozdzielającymi dwa pasy- to wiemy na pewno. A jaką prędkość miał kierowca motocylkanie wiemy, ale przy takim zachowaniu kierowcy opla kompletnie nie zrozumieniego przez normalnych ludzi nie miał by szans nawet gdyby jechał 70km/h to jest jednak motocykl.
  A ty kierowco chłodni bardzo nie znosisz motocyklistów według ciebie nie wazne co by sie stało i tak oni są winni każdy twoj komentarz przy wypadku z udziałem motocyklisty jest taki sam, może na jakąś terapie powinieneś się wybrac?????

 3. kierowca chlodni

  Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i leciał „piąta dżwięku” !
  Co prawda ten skręcajacy też przekroczył przepisy, ale gdyby motocyklista jechał zgodnie z przepisami nie było by wypadku.
  Co głupiemu po rozumie jak go nie ma !!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.