3 miesiące pozbawienia wolności za… uprawianie seksu z psem

Mężczyzna, który zgwałcił psa i znęcał się nad rodziną usłyszał wczoraj wyrok: rok pozbawienia wolności. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Zapadł wyrok w sprawie mieszkańca Bud Głogowskich, który zgwałcił psa.

Wczoraj przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie po raz drugi stanął mieszkaniec Bud Głogowskich, który został oskarżony o znęcanie się nad rodziną i gwałcenie suczek. – W sumie otrzymał rok bezwzględnego pozbawienia wolności – mówi wiceprezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie, sędzia Krzysztof Jucha. Wyrok nie jest prawomocny.

Mężczyzna był sądzony za dwa przestępstwa. – Za pierwsze, czyli znęcanie się nad rodziną otrzymał rok bezwzględnego pozbawienia wolności – mówi sędzia Krzysztof Jucha. W przypadku drugiego, zarzut został zmodyfikowany i nie był sądzony, tak jak domagała się tego prokuratura, czyli za dopuszczenie się kilku czy kilkudziesięciu stosunków płciowych z sukami, ale tylko za jedno.

Wszystko dlatego, że udowodnione miało zostać właśnie tylko jednokrotne dopuszczenie się tego obrzydliwego czynu. – Za to otrzymał trzy miesiące pozbawienia wolności – dodaje sędzia. Łącznie mężczyzna będzie musiał odsiedzieć rok.

Groziło mu więcej
Nie jest to jednak maksymalna kara, jaka mu groziła. Za znęcanie się nad rodziną kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei za znęcanie się nad zwierzętami (w kodeksie nie ma pojęcia zoofilii) – kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

W marcu jako jedyni pisaliśmy o tym bestialskim zachowaniu mężczyzny. Udało się nam wówczas ustalić, że mężczyzna wielokrotnie obcował płciowo z sukami. Psy te nie należały do niego. Od naszego informatora dowiedzieliśmy się jednak, że łapał je po wsi. To co robił ze zwierzętami było tak obrzydliwe, że nie można było tego publikować w prasie. Cały proces został wyłączony z jawności.

***
To, co z robił mężczyzna jest wyjątkowo niesmaczne i budzi obrzydzenie w każdym zdrowo myślącym człowieku. Być może przy okazji tej sprawy, zaczną wychodzić kolejne. Należałoby się jednak zastanowić, czy w kodeksie karnym nie powinien pojawić się zapis na temat zoofilii. Kara 3 m-cy wydaje się co najmniej śmieszna.

Ewelina Nawrot

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zje*any z*eb
zje*any z*eb
7 lat temu

teraz sie wilkołaki urodzą :(

nickname
nickname
8 lat temu

I tak nie wierze w to że gość który ma rodzinę z nimi mieszka to na ich oczach jeszcze dopuszcza sie takich czynów z psem. Jak żona już takiego „pijaczyne” chce się pozbyc z domu to zrobi wszystko i może nawet dopuścic sie kłamstw tak jak to jest z tym psem.

adam
adam
8 lat temu

tam w kiciu mu pokaza jak to faceci robia

kaziuu
kaziuu
8 lat temu

jak ładna suczka, labradorek albo owczarek niemiecki to czemu nie LOL

odbytnica
odbytnica
8 lat temu

a, co miał chłop zrobić-baba nie daje a, z naturą nie wygrasz