17- letni kierowca nie żyje

Fot. Archiwum

ZDZIECHOWICE. Do tragicznego wypadku doszło w Zdziechowicach koło Stalowej Woli. Nie żyje 17-latek.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Zdziechowice i Karkówka (gmina Zaklików) około godz. 16.50. Jak wynika z wstępnych ustaleń 17-letni chłopak, mieszkaniec powiatu kraśnickiego jadąc samochodem marki Opel Vectra wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Renault Megane, którym jechał 30-letni mężczyzna z powiatu janowskiego.

W wyniku zderzenia pojazdów 17-latek został zakleszczony w pojeździe. Ratownicy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, abu wydostać młodego człowieka z wnętrza pojazdu. Pomimo wysiłku ratowników życia 17-latka nie zdołano uratować. W wyniku odniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł. Ranny został również kierowca renaulta, który doznał stłuczenia klatki piersiowej oraz urazu kręgosłupa.

17-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

pad, KPP

do “17- letni kierowca nie żyje”

 1. Paulina

  Wojtus’kochanie moje odeszłes tak szybko z tego świata do tej pory nie mogę się Pozbierac po utracie ciebie.dalej będę cię kochała do śmierci pamiętaj!śpij kochanie spokojnie[*]…a wy nie piszcie niestworzonych historii…jak nie znacie prawdy.

 2. [*]

  ja równiez Wojtka poznałam pare dni przed jego wypadkiem :(
  i tez juz go nigddy nie zobacze :(

 3. znajoma

  Wojtka poznałam pare dni przed wypadkiem ale już nigdy go nie zobacze [*]

 4. p.s Szymek

  Bywaj Wojtek [*]

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.