31- latek wypadł z 4. piętra

31- letni mężczyzna wypadł mieszkania mieszącego się na 4. piętrze w jednym z bloków przy ul. Robotniczej. Fot. Artur Getler

DĘBICA. Tragiczny finał pijackiej imprezy.

W czwartek późnym popołudniem 31- letni Józef W. wypadł z okna z 4. pietra jednego z bloków przy ul. Robotniczej w Dębicy. Mimo starań lekarzy mężczyzna zmarł. Całe zdarzenie to najprawdopodobniej finał libacji alkoholowej.

Jak wstępnie ustalono, 31-letni mieszkaniec Dębicy wypadł przez okno z mieszkania mieszczącego się na czwartym piętrze, w którym w tym czasie trwała libacja alkoholowa. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala, jednak pomimo wysiłku lekarzy po kilku godzinach zmarł.

Jak ustalili funkcjonariusze, w mieszkaniu oprócz 31-latka znajdowały się jeszcze dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Cała czwórka, a także ofiara, to mieszkańcy Dębicy. Wszyscy byli pijani i zatrzymano ich do wytrzeźwienia oraz do wyjaśnienia okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Jak mówią świadkowie wszyscy obecnie na libacji byli w takim stanie, że nie miał kto otworzyć policjantom drzwi do mieszkania. Zatrzymane kobiety to 26 i 39-latka. U pierwszej z nich badanie na trzeźwość wykazało 3,55 promila, a u drugiej 3,53 promila alkoholu w organizmie. Do aresztu trafili również  20 i 43-latek. W chwili zatrzymania również byli nietrzeźwi. Badania wskazały kolejno 1,60 i 2,93 promila alkoholu.

31- latek, który wypadł z bloku, według relacji świadków uderzył głową metalową pokrywę studzienki kanalizacyjnej. Tułowiem spadł na ogrodzenie trawnika wysokie na około 30 centymetrów. Jak dowiedzieliśmy siew dębickiej prokuraturze, Józef W. był już wcześniej znany organom ścigania. Natomiast mieszkanie w którym doszło do tragedii, ma w okolicy kiepską opinię. Gościło już nawet na łamach regionalnej prasy, jako miejsce hucznych imprez trwających przez kilka dni non stop i dającym się we znaki sąsiadom.

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Pomimo tej tragedii i tak miał szczęście zmarły , bo nie musiał się męczyć i czekać na śmierć na dębickiej ortopedii – umieralni!