4 ofiary śmiertelne wypadku

Fot. Policja

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiaj na krajowej ”czwórce” w Mirocinie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów marki BMW, śmierć na miejscu poniosły cztery osoby.

Dzisiaj, po godz. 2. w nocy w Mirocinie na drodze krajowej nr 4 doszło do czołowego zderzania dwóch samochodów marki BMW. Po uderzeniu jeden z pojazdów zapalił się, dwoje podróżujących nim osób spłonęło. Śmierć na miejscu ponieśli również dwaj mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego w wieku 30 i 25 lat, podróżujący drugim BMW.

Funkcjonariusze ustają tożsamość dwóch pozostałych ofiar oraz wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

KWP/pb

do “4 ofiary śmiertelne wypadku”

 1. xxx

  no chłopaki z czarnej bmw raczej nie zawinili. i 150 jechac mogli, a jeszcze widziałem to bmw pare dni temu na podwórku. Szkoda. I kolega Tomek ma racje…

 2. Tomek

  debile nie wypowiadajcie się o ludziach których nie znacie nieważne czy jeździ bmw czy seatem znałem tych chłopaków z Tarnobrzega pracowali u nas na autostradzie zapiepszali po nocach na swoje rodziny nie byli dresami tylko spokojnymi gośćmi zwłaszcza Marcin. mam nadzieję Przyjacielu że tam gdzie jesteś jest Ci dobrze…

 3. JOKER

  a i jeszcze mi powiee który mądry jakiego dresa stać ? na nową bemke ? za 200tys wzywż ;D

 4. JOKER

  TĘPE ch… żal wam du… ściska że taki dres jedzie BMW a wy wleczecie sie jakims pordzewiałym polem czy passatem i tyle na ten temat a idiote mozna spotkac zarówno w matizie jak i beemcee a wy jesteście żałośni…..

 5. Ja

  Nie wiesz nie mów – tak sie składa ze jednym z BMW (ten który nie spłonął i który jechał prawidłowo ) jechał moj kolega. Pier….. myślenie ze ten kto ma BMW to już dres i człowiek który nie ma mózgu!! Tak sie składa ze osierocil on dwójkę małych dzieci poprostu wracał sobie do domu z delegacji do zony i dzieci spotkało go to ogromne nieszczęście.

 6. blackscorpion

  BMW -Będziesz miał wypadek

 7. BUDOWNICZY

  BMW sie wyklepie i następny IDIOTA w DRESIE kupi a potem sie zabije !
  I tak powinno być !!!

 8. bmwman

  jo mom tysz bmw i rzaden mi na drodze nie potskoczy

  • cyklista

   Ma wejsc zarządzenie o zakazie rejestrowania na terenie gmi n,wsi i innych przysiółkow wszelkich samochodow m-ki BMW. Z powodu kretynizmu wlaścicieli samochodów tej marki, firmy ubezpieczeniowe ponosza wielkie straty.

 9. Józef

  2-ga w nocy ,to zapewne czas POwrotu z wielkopostnych piątkowych dyskotek???

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.