40 tys. zł dla bezrobotnych

LESKO, SANOK. Urząd Gminy w Lesku zaprasza mieszkańców powiatów: leskiego lub sanockiego, osoby pozostające bez zatrudnienia, mające pomysł na własną działalność gospodarczą, do udziału w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Uwierz we własny sukces”.

Projekt realizowany jest przez Bieszczadzkie Forum Europejskie. W ramach projektu można uzyskać dotację inwestycyjną w wysokości do 40 tys. zł na zakup środków trwałych i wyposażenia – maszyn i urządzeń niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe w wysokości 1 tys. zł na pokrycie kosztów bieżących potrzeb wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej.

W ramach projektu zapewnione są też bezpłatne szkolenia przygotowujące do założenia firmy oraz doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa w projekcie można uzyskać na stronie internetowej www.uwierzwewlasnysukces.pl, w Biurze Projektu w Lesku przy ul. Mickiewicza 17 (siedziba Bieszczadzkiego Forum Europejskiego) lub pod numerem telefonu 605 847 337.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments