40 tys. zł. na własną firmę

PODKARPACIE, RZESZÓW. Tylko do 8 kwietnia tego roku Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego przyjmuje wnioski o dotacje na założenie własnej firmy.

Można otrzymać pomoc w wysokości nawet 40 tys. zł. RARR realizuje projekt „Być albo nie być… przedsiębiorcą”, który jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa. Projekt obejmuje całe województwo podkarpackie.

Uczestnik chcący starać się o pomoc zobowiązany jest do prowadzenia działalności gospodarczej, na rozwój, której otrzymał wsparcie finansowe przez okres co najmniej 12 miesięcy od dnia jej rozpoczęcia. Grupę docelową są zatem wyłącznie osoby zamieszkałe i zamierzające rozpocząć prowadzenie działalność gospodarczą na terenie województwa. Chodzi przede wszystkim o osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, rolników czy osoby pracujące na podstawie umów o dzieło lub zlecenie.

Projekt realizowany jest w Biurze Projektu w Rzeszowie oraz w punktach informacyjno-promocyjnych RARR w Krośnie i Przeworsku.

Paulina Dudczak

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.