42- letni kierowca zginął w wypadku

Fot. Archiwum

LUTCZA. Wczoraj wieczorem w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba.

Tuż po godz. 21.30 na prostym odcinku drogi krajowej nr 9 doszło do czołowego zderzenia forda mondeo i bmw. Kierowca forda jadąc w kierunku Rzeszowa najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z bmw.

42-letni kierowca bmw został przewieziony do szpitala, niestety jego życia nie udało się uratować. Jak się okazało, 35-letni kierowca forda miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. On również doznał obrażeń i trafił do szpitala.

pad, KWP

do “42- letni kierowca zginął w wypadku”

 1. Jasiński

  Modele BMW z lat 90. mają bardzo słabe nadwozia. Nawet np. renault clio z zderzeniu z BMW daje szansę przeżycia jego kierowcy. A swoją drogą, pijak powinien na ciężkich robotach spędzić 15 lat.

 2. andrzej

  bez procesu kula w łeb

 3. in23

  tylko dlaczego kierowca forda przeżył a kierowca bmw, który nie był pijany zginął, on jechał normalnie a poniósł śmierć, niewinny czlowiek.temu pijakowi też powino się odebrać życie….

 4. poldek

  35 letni skór.y.yn zabił niewinnego. Do kamieniołomu niech zarobi na życie w więzieniu

 5. adam

  piszcie tak : 35 letni pijany bandyta forda mondeo zabił w Lutczy niewinnego kierowcę bmw …itd.Rzeź na drogach.Doszło do tego, że strach jechać po polskich drogach..

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.