Jak osiągnąć sukces?

Fot. Archiwum

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych zabawek współczesnego świata są klocki pewnej duńskiej firmy, która swoim błyskotliwym pomysłem podbiła serca milionów ludzi na całym świecie.

W branży motoryzacyjnej tymi klockami można nazwać części samochodowe. Sukces w budowaniu z nich sprawnie działającej całości zależy od dwóch czynników: po pierwsze
- ich jakości, a po drugie – ze staranności w ich dobieraniu. Pasja do klocków u niewielu osób przetrwała do czasów ich dorosłości. Dzisiaj tej wąskiej grupie ekspertów pozwala ona na budowanie swojej kariery właśnie w oparciu o rozwijane przez lata umiejętności.

Sprzedawca części to ktoś, kto ma o wiele trudniejsze zadanie, aniżeli tylko zrealizować zamówienie Klienta. To ktoś, kto wspomagany profesjonalnymi narzędziami widzi samochód jako zespół współdziałających ze sobą elementów, których jakość odpowiada za nasze bezpieczeństwo.

Producentów części jest wręcz nieskończona ilość, ale producentów, których jakość wyrobów odpowiada normom producenta samochodu, nazywanych najczęściej elementami „na pierwszy montaż”, niewielu.

Spośród tej wąskiej grupy produktów, autoryzowanych przez producenta samochodu, sprzedawca ma za zadanie wybrać dla nas element o najlepszym stosunku jakości do ceny, pamiętając jednak o zasadzie, która nie zmienia się od lat: „łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo”.
Jakość nie zna kompromisów, a zaufanie jest bezcenne.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.