66-letnia Helen Mirren ma najgorętsze ciało tego roku

Helen Mirren, brytyjska aktorka ma nie tylko talent, ale i seksapil.

Ma 66 lat i właśnie zdobyła tytuł posiadaczki najpiękniejszego ciała tego roku. Mowa o brytyjskiej aktorce Helen Mirren, która w tym zestawieniu pobiła takie konkurentki jak Elle MacPherson, a nawet Pippa Middleton.

Na zdobywczynię Oscara głosowało prawie 18 procent z 2 tysięcy ankietowanych bywalców siłowni LA Fitness. Drugie miejsce zajęła 48-letnia austalijska modelka Elle MacPherson (10,6 proc.) tuż za nią na trzeciej pozycji znalazła się 32-letnia prezenterka i modelka Kelly Brook.

- Zwycięstwo Helen Mirren pokazuje, że jeśli chodzi o utrzymanie pięknego ciała i dobrego samopoczucia wiek nie ma znaczenia, to tylko cyfry. Wspaniale, że ludzi zachwycają ciała w różnych rozmiarach i kształtach. To pokazuje, że można wyglądać olśniewająco w wieku 40, 50, i 60 lat – podsumowuje ankietę Tony Orme, dyrektor marketingu LA Fitness.

W notowaniu respondenci wymienili również: Jennifer Lopez, Cheryl Cole, Myleene Klass, Holly Willoughby, Pippę Middleton, Kate Winslet i Nicole Scherzinger. Wśród męskich sylwetek prym wiedzie David Beckham, pozostawiając daleko w tyle Daniela Craiga i Johnny’ego Deppa.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.