Adrian walczy o półfinał w Polsacie

SANOK, WARSZAWA. 14-letni gimnazjalista reprezentuje nasz region w programie „Must be the music”.

Adrian Królikowski, 14-letni gimnazjalista z Sanoka, dostał się do grupy 90 osób, które będą walczyć o półfinał w nowym programie Polsatu, „Must be the music”. Najpierw był casting w Rzeszowie, podczas którego Adrian zwrócił na siebie uwagę komisji konkursowej. Tak znalazł się w wybranej pięćsetce, z których do telewizyjnych eliminacji zakwalifikowano 180 uczestników. Tak wyglądał prolog przygotowań do nowego programu Polsatu „Must be the music”.

- O programie przeczytałem na Facebook’u – mówi Adrian. – Na wstępny casting w Rzeszowie zgłosiło się ponad tysiąc osób. Zaśpiewałem „Słowa i wiatr” Piątkowskiego oraz „Tell me why” Declan’a i… jury zakwalifikowało mnie dalej.

Podczas przesłuchań w Warszawie Adrian zakwalifikował się do 90, z której 30 osób przejdzie do półfinału i będzie walczyło o zwycięstwo w programie.

- Zostałem dostrzeżony i zapamiętany – cieszy się Adrian. – Wskazówki jurorów: Elżbiety Zapendowskiej, Olgi Jackowskiej, Wojciecha Łozowskiego i Adama Sztaby, są dla mnie bardzo ważne. Nagrania w Warszawie, to fajna przygoda. A co będzie dalej? Dostałem trzy razy tak, ale w drodze do półfinału ktoś musi odpaść.

Adrian jest uczniem Gimnazjum nr 4 w Sanoku. Śpiewa od 3 roku życia, bierze udział w różnych festiwalach, przeglądach, konkursach, uroczystościach miejskich. Śpiewał w zespołach Franciszkańskie „Dzwoneczki” i „Souliki”. Tańczy w Formacji Tańca Towarzyskiego ,,Flamenco”.

Program z jego udziałem pojawi się na antenie Polsatu w sobotę, 5 marca.

kr

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.