Agent Tomek wystartuje w wyborach z list PiS?

Najsłynniejszy polski agent został bohaterem książki Piotra Krysiaka “Agent Tomek-spowiedź”.

TVP Info poinformowała, że były oficer CBA, słynny agent Tomek wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych – dostanie drugie miejsce na listach Prawa i Sprawiedliwości na Dolnym Śląsku.

Tomasz Kaczmarek odszedł na emeryturę, ale nie zrezygnował z życia publicznego. Ostatnio coraz częściej było go widać w otoczeniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Byłego funkcjonariusza Centralnego Biura Antykorupcyjnego widziano także w siedzibie ochrony szefa PiS, która mieści się tuż obok domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Razem z szefem PiS był pod Pałacem Prezydenckim, gdy ten składał kwiaty 11 miesięcy po katastrofie smoleńskiej. W poniedziałek można go było spotkać na premierze filmu Anity Gargas pt. “10.04.10”, który jest dziennikarskim dochodzeniem na temat katastrofy smoleńskiej.

Agent Tomek jako oficer CBA działający pod przykryciem brał udział w głośnych akcjach wymierzonych m.in. w Weronikę Marczuk i byłą posłankę PO, Beatę Sawicką. Po wybuchu afery hazardowej i zmianie szefa Biura, agent Tomek został skierowany do pracy za biurkiem. Po odejściu z CBA z grupą byłych funkcjonariuszy złożył wniosek do sądu o rejestrację firmy “Tomasz Kaczmarek i Partnerzy”, która ma zajmować się wywiadem gospodarczym. Został też bohaterem książki Piotra Krysiaka “Agent Tomek-spowiedź”.

Onet.pl, TVP Info, kp

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marika
marika
8 lat temu

Za PO wróciło do normy, tak jak było do 2005 roku. Kto ma mieć miliony – to je dostał lub dostanie. Spoza układu – nie masz prawa wychylić się i zarabiać.To zostało przesądzone w 1989 r.

Dwa lata CBA za Kamińskiego było więcej warte niż ostatnie 5 lat tej instytucji. Właśnie takim ludziom jak agent Tomek.

tomek
tomek
10 lat temu

NACZELNY RZECZNIK PRASOWOMEDIALNY TELEWIZJI TVN – JAROSLAW(ze jeszce nie zmienil imienia?)KUZNIAR- BEDZIE MARUDZIL ZE TO NIE WYPADA!