Agnieszka Radwańska cenniejsza niż Marek Kondrat

Wartość reklamowa Agnieszki Radwańskiej wzrosła dwukrotnie z 440 tys. zł. na 882 tys. zł. Fot. Rafał Myśliwiec

Wartość reklamową tenisistki wycenia się na 882 tys. zł! Zdetronizowała popularnego aktora, wartego obecnie 878,5 tys. zł.

Za Agnieszkę Radwańską, reklamodawcy są w stanie zapłacić najwięcej. W ostatnim notowaniu 100 Najcenniejszych Gwiazd Forbes tenisistka pokonała samego Marka Kondrata oraz najwyżej wycenionych w minionym roku Szymona Majewskiego i Kubę Wojewódzkiego.

Choć Radwańskiej nie udało się pokonać Sereny Williams w finale Wimbledon, zajęła ona pierwszą pozycję w najnowszym notowaniu Forbes – 100 Najcenniejszych Gwiazd. Jej wartość reklamowa wzrosła dwukrotnie, z 440 tys. zł. na 882 tys. zł. Tym samym druga rakieta świata awansowała z pozycji 19. na miejsce pierwsze.

Najlepsza polska tenisistka użyczała swojego wizerunku m.in. markom kosmetycznym, wzięła również udział w kampanii społecznościowej „Pij mleko!”.

Utytułowana sportsmenka wyprzedziła w notowaniu Marka Kondrata, który na pozycję drugą – zajmowaną dotychczas przez Kubę Wojewódzkiego – awansował z miejsca piątego. Reklamodawcy wartość popularnego aktora wyceniają na 878,5 tys. zł. Duży wpływ na ten awans miał jego udział w reklamie jednego z banków.

Pierwszą trójkę tego notowania zamyka Robert Lewandowski, którego reklamodawcy wycenili na 738 tys. zł.

Z podium 100 Najcenniejszych spadły dwie reklamowe gwiazdy Szymon Majewski oraz Kuba Wojewódzki. W najnowszym notowaniu Forbes Szymon Majewski spadł z pozycji pierwszej na pozycję ósmą. Podobny spadek zanotował Kuba Wojewódzki, który pozycję drugą zamienił na pozycję dziesiątą.

Najnowsze zestawienie 100 Najcenniejszych Gwiazd obrodziło w piłkarzy. Bez wątpienia wpływ na to mogły mięć zakończone niedawno rozgrywki Euro 2012. Na liście, obok wspomnianego Roberta Lewandowskiego, znaleźli się również: na pozycji czwartej Wojciech Szczęsny; Kuba Błaszczykowski miejsce piąte i Przemysław Tytoń sklasyfikowany na pozycji szóstej.

PAP Life, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments