Al. Wyzwolenia i ul. Warszawska zamknięte od soboty!

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

RZESZÓW. We wtorek do godzin popołudniowych nie było wiadomo, kiedy nastąpią wyłączenia z ruchu na jednych z głównych ciągów komunikacyjnych w mieście.

Jak tłumaczy szef MZD, wykonawca miał problem z przekładką instalacji gazowej, dlatego przez dłuższy czas nie był w stanie podać informacji o zamknięciu dróg. Ostatecznie ulice będą nieprzejezdne od soboty (26.10.) do połowy 2014 roku.

Informacje o zmianach kursów autobusów MPK podawane przez Zarząd Transportu Miejskiego, również uległy przesunięciu. Zmiany będą obowiązywały od piątku (25.10.), a nie od środy.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni Kosiba
Antoni Kosiba
7 lat temu

„Ktoś” chce utrudnić dojazd pracownikom do Jasionki. To zemsta za to że Trzebownisko nie chce się przyłączyć do Rzeszowa.

aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaa
7 lat temu
Reply to  Antoni Kosiba

NIE JESTEŚ CZASEM JEDNYM Z EKSPERTÓW MACIEREWICZA? BO TO TEORIA SPISKOWA NA IH POZIOMIE.

gal-
gal-
7 lat temu

Genialne posunięcie zamknąć (bardzo utrudnić) jedyny wyjazd z naszego miasta na północ. Ja osobiście od ponad 10 lat do pracy dojeżdżam do Głogowa Młp. i muszę powiedzieć , że początkiem lat 2000 jeszcze się jako tako jeździło , ale teraz po otwarciu tych dwóch bublowatych rond autostradowych i planie budowy kolejnego ronda w Rudnej Małej na skrzyżowaniu drogi W-869 z K-9 oczywiście wliczając remont Warszawskiej to do pracy gdzie mam 15 km. będę jechał chyba 2 h. Należało by troszkę pomyśleć planując remonty przecież z północy do miasta masę ludzi do pracy przyjeżdża i odwrotnie z Rzeszowa do Stref i… Czytaj więcej »

krasnal
krasnal
7 lat temu

oj będzie się działo