Alec Baldwin burmistrzem Nowego Jorku?

Aktor Alec Baldwin zamierza kandydować na stanowisko burmistrza Nowego Jorku. Szanse gwiazdora wzrosły po tym, gdy z kandydowania na ten urząd wycofał się jeden z faworytów, kongresmen z partii demokratycznej.

Gwiazdor od dawna przejawiał zainteresowanie polityką. Jednak dopiero po seks-skandalu z udziałem faworyta na stanowisko burmistrza Nowego Jorku, zdecydował się wziąć udział w wyborach. Kongresmen z partii demokratycznej, Anthony Weiner, wycofał się z życia publicznego zaraz po tym, gdy ujawniono niestosowne zachowanie polityka. Za pośrednictwem twittera, Anthony Weiner wysyłał młodej kobiecie sprośne zdjęcia.

– Alec powiedział, że ta sytuacja może zmienić dynamikę wyborów. Demokraci potrzebują znanego i rozpoznawalnego kandydata, a Alec spełnia te oczekiwania – zdradził w wywiadzie dla „The Daily” przyjaciel aktora.

53-letni aktor, wielokrotnie podkreślał swoje polityczne aspiracje. Jednocześnie zapowiedział, że w 2012 roku odchodzi z serialu „30 Rock”, co może świadczyć o tym, że o polityce myśli poważnie. – Każdy wiek jest dobry, aby zacząć ubiegać się o polityczny urząd. Polityka to coś, czym mógłbym się zająć pewnego dnia – zdradził w jednym z wywiadów.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments