Aleja Rejtana oficjalnie gotowa

Fot. Paweł Bialic
Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Prace związane z rozbudową alei Rejtana zostały oficjalnie zakończone.

Inwestycję na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie za prawie 27 mln zł zrealizowała Skanska.. – Prace na alei Rejtana zakończyły się w tym miesiącu, inwestycja jest już też po odbiorze końcowym – informuje Iwona Walczak ze Skanska.

Skanska przeprowadziła rozbudowę alei Rejtana na długości 2,3 km między al. Powstańców Warszawy a ul. Lwowską. Na całej długości rozbudowanego odcinka aleja Rejtana zyskała nową nawierzchnię, chodniki oraz ścieżki rowerowe.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
7 lat temu

jechalem dzisiaj ta droga … linie sa ledwo widoczne … czyzby juz sie starly??? …

ROMAN
ROMAN
7 lat temu

pamiętam jak ją robili do dwóch pasów w jesieni 1972 roku -cóż poszerzona przy rondach/ dobudowane [ lewo i prawo] skręty nowe lampy – trotuary i droga dla rowerów – normalny standard który w świecie cywilizowanym był od 50 lat –
– nagłe i intensywne opady deszczu / ciężki ruch aut dostawczych – zweryfikuje ; studzienki / przerobioną kanalizację/ krzywiznę i łuki na jezdni –
czyli ; pożyjemy – zobaczymy czy te [ 27-31 ] milionów poszły na modernizację i zrobienie ulicy aby był spokój z 50 lat czy to było zasmarkanie asfaltem z lekkim liftingiem i wielkim szumem medialnym.

LUDEK
LUDEK
7 lat temu

ciekawe czy skanska poprawiła te miejsca gdzie przy przejściach stała po deszczu woda

monika
monika
7 lat temu
Reply to  LUDEK

Po 2 dniowych deszczach na alei armi krajowej obok parku papieskiego stoi woda pod kraweznik. czy to znaczy ze caly Rzeszow trzeba podniesc bo z Matysowki widac ze lezy w dolince :)