Alicja wróci do Colina?

Po rozstaniu z Colinem Farrellem, ojcem swojego dziecka, Alicja Bachleda – Curuś nie ukrywa, że wciąż jest sama. Ma przy sobie ukochanego syna, Henry’ego Tadeusza, a z Colinem łączy ją jedynie przyjaźń. Czy na pewno?

Popularna aktorka znana m.in. z roli Zosi w „Panu Tadeuszu”, niedawno wróciła z Włoch, gdzie pracowała na planie filmu „Bitwa pod Wiedniem”. Jak przyznaje, nareszcie ma czas dla syna i na rodzinne spotkania z… jego ojcem. Bachleda – Curuś i Colin Farrell rozstali się ponad rok temu.

– Takie rozwiązanie było najlepsze. Cieszę się, że udało nam się pozostać w dobrych relacjach, bo przecież mogło być różnie – zwierzyła się w jednym z wywiadów. Aktorka nie ukrywa, że każdy kontakt z ojcem jej dziecka sprawia jej wielką przyjemność, nawet jeśli jest to jedynie krótki SMS.

Z kolei Colin od rozstania z Alicją nie związał się z inną kobietą i jak przyznał jest bardzo wrażliwym mężczyzną.  Czy więc po wielkiej miłości pozostały jedynie wspomnienia, czy jednak samotność obojga coś znaczy?
pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alexsandra
alexsandra
9 lat temu

mysle ze cos wiecej wpłyneło na rozstanietej pary najprawdopodobniej styl zycia colina.Alicia ma bardzo
mocny kregosłup i jest wychowana jak nalezy …dobra dziewczyna i zły facet…