Alicja wróci do Colina?

Po rozstaniu z Colinem Farrellem, ojcem swojego dziecka, Alicja Bachleda – Curuś nie ukrywa, że wciąż jest sama. Ma przy sobie ukochanego syna, Henry’ego Tadeusza, a z Colinem łączy ją jedynie przyjaźń. Czy na pewno?

Popularna aktorka znana m.in. z roli Zosi w „Panu Tadeuszu”, niedawno wróciła z Włoch, gdzie pracowała na planie filmu „Bitwa pod Wiedniem”. Jak przyznaje, nareszcie ma czas dla syna i na rodzinne spotkania z… jego ojcem. Bachleda – Curuś i Colin Farrell rozstali się ponad rok temu.

- Takie rozwiązanie było najlepsze. Cieszę się, że udało nam się pozostać w dobrych relacjach, bo przecież mogło być różnie – zwierzyła się w jednym z wywiadów. Aktorka nie ukrywa, że każdy kontakt z ojcem jej dziecka sprawia jej wielką przyjemność, nawet jeśli jest to jedynie krótki SMS.

Z kolei Colin od rozstania z Alicją nie związał się z inną kobietą i jak przyznał jest bardzo wrażliwym mężczyzną.  Czy więc po wielkiej miłości pozostały jedynie wspomnienia, czy jednak samotność obojga coś znaczy?
pad

do “Alicja wróci do Colina?”

  1. alexsandra

    mysle ze cos wiecej wpłyneło na rozstanietej pary najprawdopodobniej styl zycia colina.Alicia ma bardzo
    mocny kregosłup i jest wychowana jak nalezy …dobra dziewczyna i zły facet…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.