Amsterdam Arena czeka

TURNIEJ. Zgłoś swoją drużynę do mistrzostw Polski U-10

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zwycięskie drużyny, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na stadion Ajaxu Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” należy do największych i najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek w Polsce. Z roku na rok bije kolejne rekordy popularności i budzi coraz większe emocje wśród młodych zawodników, trenerów oraz kibiców. Tylko w 2010 roku o zwycięstwo w Turnieju walczyło ponad 40 tys piłkarek i piłkarzy.

Od lutego rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji turnieju. Drużyny może zgłaszać trener lub nauczyciel. Zespół może liczyć od 6 do maksymalnie 12 zawodników – dziewcząt lub chłopców. Każdy opiekun ma prawo zgłosić dowolną liczbę drużyn, dzięki czemu w rozgrywkach wezmą udział wszystkie chętne dzieci. Najłatwiej zrobić to przez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie www.zpodworkanastadion.pl.

Zwycięskie drużyny (po jednej w kategorii dziewcząt i chłopców) oprócz Pucharu Tymbarku i tytułu mistrzów Polski U-10, w nagrodę pojadą do Holandii. Tam zwiedzą stadion Amsterdam Arena, którego gospodarzem jest Ajax Amsterdam. Ponadto obejrzą mecz tej drużyny i dodatkowo będą mogli także odbyć profesjonalny trening w szkółce Ajaxu, z której wywodzą się takie legendy futbolu jak: Dennis Bergkamp, Frank Rijkaard czy Marco van Basten. Taka nagroda to z pewnością spełnienie piłkarskich marzeń fanów futbolu z całego świata.

p

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments