Andrzej Świder za Mirosława Furdynę

Insp. Mirosław Furdyna nie jest już komendantem powiatowym policji w Mielcu. Zastąpił go „sąsiad zza miedzy” - insp. Andrzej Świder. Fot. Paweł Galek

MIELEC, DĘBICA. Zmiana władz w komendach powiatowych policji.  

Inspektor Mirosław Furdyna nie jest już komendantem powiatowym policji w Mielcu. Zastąpił go insp. Andrzej Świder, dotychczasowy szef dębickiej komendy.

Furdyna z Mielca przeniesie się do Tarnobrzega, gdzie obejmie funkcję komendanta miejskiego. Natomiast w komendzie dębickiej policji rządzić będzie Paweł Filipek, ostatnio pracujący na stanowisku naczelnika Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej.

Podczas oficjalnego objęcia sterów w mieleckiej komendzie Andrzej Świder wyrażał nadzieję, że jego praca na mieleckim terenie będzie skuteczna i efektywna. Zapewnił również, że dołoży wszelkich starań, aby mieszkańcy powiatu czuli się coraz bezpieczniej.

W imieniu mieleckich policjantów głos zabrał Andrzej Swół, który, dziękując za współpracę, wręczył ustępującemu komendantowi pamiątkową tablicę. Witając nowego szefa, życzył mu co najmniej tak dobrej współpracy jak z jego poprzednikiem.

pg

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.