Ania Mucha zostanie mamą?

Anna Mucha chętnie opowiada o swoich planach zawodowych, życie osobiste okrywając tajemnicą, co tylko wzmaga powszechną ciekawość. Teraz jednak głośno jest o jej rzekomej ciąży.

Gdy Mucha gościła w niedzielnym programie “Dzień dobry TVN”, prowadzący – Magda Mołek i Andrzej Sołtysik – wypytywali ją o życie prywatne. Aktorka zdradziła jedynie, że podczas wakacji wybiera się z ukochanym do Włoch. Na pytanie, co potem, nie bardzo chciała odpowiadać, więc Sołtysik rzekł bez ogródek: “Magda ma termin na przełomie lipca i sierpnia, a ty?”. Anna Mucha nie odpowiedziała na to pytanie, ale uśmiechnęła się bardzo tajemniczo. Jej menedżer nie chce komentować sprawy. W telewizyjnych korytarzach od dłuższego czasu krążą jednak wieściach na temat odmiennego stanu gwiazdy.

Jeszcze kilka lat temu pani Anna była niechętnie nastawiona do macierzyństwa. “Lubię dzieci. Naprawdę lubię. Pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, że nie budzą mnie przed dziesiątą i nie jęczą” – napisała na swoim blogu. Teraz jednak, mając 31 lat, być może  zmienia zdanie i wprowadza poważne zmiany w swoim życiu.

hk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments