Anja Rubik będzie gościem otwarcia Millenium Hall

Znana modelka Anja Rubik będzie gwiazdą październikowego otwarcia Millenium Hall. Fot. MWMedia.pl

RZESZÓW. Znane są szczegóły zaplanowanego na 15 października Grand Opening Millenium Hall, czyli otwarcia pierwszego regionalnego centrum kulturalno-handlowego na Podkarpaciu.

W trakcie poniedziałkowego koncertu Suzanne Vega na placu wewnątrz obiektu ujawniono kto będzie gościem specjalnym wydarzenia. To Anja Rubik, topmodelka urodzona w Rzeszowie. Punktem kulminacyjnym otwarcia będzie stworzone specjalnie na tę okazję widowisko łączące: seanse multimedialne, nowoczesne projekcje świetlne oraz pokaz mody z udziałem gwiazd modelingu, w artystycznej oprawie i z towarzyszeniem gwiazd ekranu oraz estrady.

Grand Opening potrwa dwa dni. Otwarcie Millenium Hall zostanie połączone z 20-leciem istnienia Grupy Marma Polskie Folie, w skład której wchodzi Develop Investment, właściciel galerii.

Millenium Hall jest już praktycznie gotowe. Przez najbliższe 3 miesiące trwać będzie wyposażanie lokali znajdujących się w obiekcie. W czasie poniedziałkowego koncertu nad centrum rozbłysło na jedną noc symboliczne logo nowej galerii.

kk

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.