Anne Hathaway wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia

Gwiazda Hollywood, Anne Hathaway, wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Co więcej, aktorka uważa za smutne to, że niektórzy ludzie uważają to za bzdurę.

28-letnia gwiazda filmu “Diabeł ubiera się u Prady” od trzech lat spotyka się z aktorem Adamem Shulmanem. Para poznała się na planie filmu “Diukowie Hazardu: Początek”. Hathaway jest przekonana, że można się w kimś zakochać już przy pierwszym spotkaniu.
Zapytana o to, czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, aktorka odparła: – Czemu nie? Dobrze jest w nią wierzyć. To byłaby wielka szkoda, gdyby taka miłość nie istniała. Życie byłoby wtedy dużo mniej zabawne.

Hathaway już raz była ślepo zakochana. W 2008 roku aktorka rozstała się z włoskim biznesmenem Raffaello Follierim, gdy ten trafił do więzienia na 4,5 roku za pranie brudnych pieniędzy i oszustwa. Gwiazda zdradziła, że choć po tych bolesnych przeżyciach chciała na jakiś czas być sama, szybko zakochała się w swoim obecnym partnerze.

- Jestem bardzo zakochana. Adam kompletnie zburzył moje plany. Naprawdę chciałam być sama, ale szybko straciłam dla niego głowę. To już trzy lata. Robi się poważnie! – oznajmiła gwiazda.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.