As Siarki w Apklan Resovii

Kamil Radulj – to on będzie teraz odpowiadał za kreowanie gry Apklan Resovii. Fot. CWKS Resovia

II LIGA. Kamil Radulj został piłkarzem Apklan Resovii. 30-letni środkowy pomocnik podpisał z „pasiakami” dwuletnią umowę. – Na takiego rozgrywającego czekaliśmy od dawna – cieszy się Szymon Grabowski, trener biało-czerwonych z Rzeszowa.

Kamil Radulj od 2017 roku bronił barw Siarki. W poprzednim sezonie zagrał w 29 meczach i strzelił 10 bramek. Bardzo często w kluczowych momentach, odwracając losy spotkania. Po spadku tarnobrzeżan świetnie wyszkolony technicznie zawodnik miał nadzieję na angaż w którymś z mocnych klubów, nawet na poziomie I ligi. Ostatecznie wylądował w Apklan Resovii, która przyglądała mu się od dłuższego czasu. Z nowymi kolegami Radulj pozna się na obozie w Rytrze, gdzie przez najbliższy tydzień ekipa Grabowskiego będzie się przygotowywać do sezonu.

Radulj zaczynał w Karpatach Krosno, ale szybko wyjechał do Stali Mielec, a stamtąd do Korony Kielce. Gdyby nie kontuzje, pisalibyśmy zapewne o piłkarzu z bogatą ekstraklasową przeszłością.

Z „pasiakami” pożegnał się z kolei inny środkowy pomocnik Mateusz Świechowski. Złotowłosy piłkarz wystąpił w 12 meczach, długo leczył kontuzję. Ponoć wybiera się za granicę.

tsz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o