Atak włamywaczy

TARNOBRZEG. Czy to już plaga włamań? A może do miasta przybyli groźni przestępcy? Tylko w ciągu dwóch dni tarnobrzescy kryminalni zostali dwukrotnie zaalarmowani o włamaniach podczas, których plądrowano mieszkania, szukano pieniędzy i skradziono biżuterię.

Do jednego włamania doszło na tarnobrzeskim osiedlu Dzików, a konkretnie do domu jednorodzinnego na ulicy Wiejskiej. Z tego, co udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, włamywacze wdarli się do domu wnętrza domu przez drzwi balkonowe. Właściciel posesji po powrocie do domu zastał w domu kompletną demolkę. Złodzieje najwyraźniej szukali pieniędzy, bo z innych cennych rzeczy nic nie zginęło. Kolejne włamanie odnotowano w mieszkaniu w bloku przy ul. 11 Listopada. Z niego skradziono jednak biżuterię, wnętrze domu także było szczegółowo przeszukane przez złodziei. Poszkodowani wycenili swoje straty na 500 zł.

Tarnobrzeska policja nie łączy na razie obu włamań, ale nie ukrywa, że w ciągu ostatnich tygodni nie odbierała podobnych zgłoszeń. Sądząc więc po tym, że do tych doszło w tak krótkim czasie, oraz złodzieje byli zainteresowani jedynie gotówką i biżuterią, mogą to być ci sami sprawcy.

mrok

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments