Autobusy MPK drogie prawie jak taksówki!

Od środy za nocne przejazdy autobusami MPK zapłacimy aż 8 zł. Fot Wit Hadło

RZESZÓW. W godzinach nocnych za bilet kupowany u kierowcy zapłacimy 8 zł.

Od 1 lutego u kierowców Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego będzie można zakupić jedynie bilety godzinne w cenie 4 zł (cały) i 2 zł (ulgowy). Inne bilety nie będą już dostępne. Niestety w godzinach nocnych, gdzie cena biletu wzrasta podwójnie, gapowicze, którzy zapomną się zaopatrzyć w  normalny bilet za 4,80 zł, będą musieli wydać na niego aż 8 zł. – Paranoja, tyle samo wydali byśmy na taksówkę – denerwują się mieszkańcy Rzeszowa.  ZTM problemu nie widzi.

Więcej w  Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

do “Autobusy MPK drogie prawie jak taksówki!”

 1. all

  8 złotych za nocny kurs taksówką? A co to, na drugi koniec bloku już trudno piechotą przejść?

 2. Rod

  A bilety normalne to gdzie kupić? W kioskach problem, u kierowców problem. Zajefajne miasto innowacji. A swoją drogą kierowcy MPK to gbury i nic im się nie chce robić. W MKS jakoś sprzedają każdemu jednemu bilety podczas wsiadania i jakoś problemu nie widzą.

 3. rzeszowiak

  W takim razie po to buduje siebus pasy żeby zachęcać chyba do przemieszczaniua sie autobusami a nie zniechęcać sie ich ceną biletów, to jakiś absurd – przecierz ten zarząd MPK jest przez podatników utrzymywany, a oni się do nas wypinają – proponuje zlikwidować dziadostwo i wprowadzić prywatnego przewoźnika, któremu dyktowało by sie małe ceny biletów i bardziej by sie miastu to opłacało, bo taki przewoźnik dzierżawiący by podatek doprowadzał do kasy miasta, a obecnie to darmozjadem jest MKS. Parę lat temu , rada miasta przyznała pomoc finansową dla MPK aby nie poszło z torbami. – oni są uciążliwi w dodatku maja nieuprzejmych kierowców. – same minusy widze więc po co ten „twór-MPK” że się tak wyraże jeszcze istnieje.

  • nikt

   przeciez juz nie ma MPK jest jakis ZTM widocznie potrzebne były komus CIEPLUTKIE STOŁECZKI , w końcu czy siedzi czy sie leży co miesiąc duża kasa się należy… no cóz to są tak zwane cięcia w administracji…. wg WODZU – Tusku oraz TYCH mu podobniejszych wielkich….

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.