Autobusy po 9 tys. zł sztuka

Fot. Archiwum

RZESZÓW. 9 tys. zł za autobus marki Jelcz PR 110 – za taką kwotę można zakupić każdy z dziesięciu autobusów, które Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. wystawiło po raz kolejny na sprzedaż.

Przetarg odbędzie się 27 maja 2013 roku o godz. 10. Termin wpłaty wadium i składania ofert upływa tego samego dnia o godz. 9.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mpk.rzeszow.pl.

en

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ROMANkysyprzemyslrobolKNPROMAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kysyprzemysl
Gość
kysyprzemysl

>> PÓŹNE OŚWIECENIE<< Ludzie szczerzy oraz prości, – cóż dziś jest z ,,Solidarności”? Zryw był piękny i wspaniały, – dziś wspomnienia nam zostały. Gdzież są Jej założyciele? – biedy cierpią teraz wiele. Gdzie są dawni Jej Działacze, – nędza, głód- nad Nimi płacze. Zdrajcy dzisiaj Ją przejęli, – Patriotów odsunęli. Do kościoła się udają, – ale Boga to nie znają. Modlą niby się do Niego, – by też wspierał tylko jego. Niech odejmie od Bliźniego -,,Bliźni jakiś do niczego”. ,,Solidarność” dziś… – dostatek dla ,,Działaczy”, – nędza , smutek Ludziom Pracy. Dzięki Nim i Górnika, – także bieda już dotyka.… Czytaj więcej »

ROMAN
Gość
ROMAN

BRAWO- czy tylko ten białodupiec to zrozumie?

KNP
Gość
KNP

to teraz pan przewodniczący związków może zakupić te 10 autobusów i założyć firmę! będzie mógł prezesami od razu mianować kubas – hul i krygowskiego. no i oczywiscie w swojej firmie tolerowac i dawac po 5 tys wypłaty dla związków zawodowych…

robol
Gość
robol

Jaśnie Pan Przewodniczący wszystkich związków zawodowych w MPK będzie „jeździł” (w dniach wolnych od płatnych oddelegowań związkowych) nowym Mercedesem Citaro CNG. A z tą firmą to KNP bardzo dobry pomysł, tylko kto w tej jego prywatnej firmie będzie mieszał, knuł, spiskował, terroryzował, donosił, zwalniał, cyganił, oszukiwał…itd, skoro to Jaśnie Pan Przewodniczący będzie właścicielem?

ROMAN
Gość
ROMAN

MPK sprzedaje zajezdnię, MPK sprzedaje autobusy, pozbywa się biurowca…..ogólnie to MPK będzie jeszcze miało coś swojego, no oprócz związkowców, skoro nawet nowe autobusy to własność ZTM? W przyszłości przy przetargu na przewozy każdy inny przewoźnik wygra z tą zubożoną firmą