Awans tarnobrzeskiego komendanta

Mł. insp. Stanisław Sekuła po 3 latach kierowania tarnobrzeską komendą, awansuje na zastępcę komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Podkarpaccy policjanci mają nowego Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. 9 sierpnia obowiązki te przejął mł. insp. Stanisław Sekuła, dotychczasowy szef tarnobrzeskiej policji. Będzie odpowiadał za pion logistyki.

Mł. insp. Stanisław Sekuła służbę rozpoczął 29 grudnia 1997 roku. Stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu objął w czerwcu 2016 roku i pełnił ją do sierpnia br. Z dniem 9 sierpnia 2019 roku Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Henryka Moskwy, obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie powierzył mł. insp. Stanisławowi Sekule. Będzie on nadzorował pion logistyczny.

W piątek, 9 sierpnia, w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, odbyło się pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu mł. insp. Stanisława Sekuły. Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu nadkom. Marek Pietrykowski podziękował odchodzącemu za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą w tarnobrzeskiej jednostce. Podziękowania za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu tarnobrzeskiego złożyła również kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni.

Komendant Stanisław Sekuła w życzeniach złożonych policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym, podziękował za udaną współpracę i pełną poświęcenia służbę, która przyczyniła się do sukcesywnego ograniczania przestępczości i wzrostu społecznego zaufania do naszej formacji. Dodał również, że z sympatią będzie wspominał lata służby w Tarnobrzegu.

Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu powierzono I Zastępcy nadkom. Markowi Pietrykowskiemu.

mrok

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
lump Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lump
Gość
lump

…służbę, która przyczyniła się do sukcesywnego ograniczania przestępczości i wzrostu społecznego zaufania do naszej formacji.
Baju baju. Patrz uderzenie mieszkanca Tarnobrzega butelką przez pijanego.