Awantura na meczu w Pawłosiowie

PAWŁOSIÓW. Wczoraj, w Pawłosiowie podczas meczu Czarnych Pawłosiów, a Koroną Tuchla doszło do zakłócenia spokoju i porządku na stadionie. Czterech kibiców drużyny gości awanturowało się i wszczynało awantury z innymi osobami. Organizatorzy wezwali na miejsce Policję. Na widok  patrolu awanturujący się młodzi mężczyźni zaczęli uciekać.

Policjanci po krótkim pościgu ujęli sprawców. Dwaj z nich, w wieku 20 i 23 lat,  to mieszkańcy Radymna. Trzeci z mężczyzn, 20-latek to mieszkaniec gminy Laszki, a czwarty mieszka w okolicach Lubaczowa. Policjanci ustalili, że trzej zatrzymani byli pod działaniem alkoholu mieli od 0,5 do ponad promila alkoholu w organizmach.

Sprawcy odpowiedzą za zakłócenie spokoju i porządku publicznego, a także za uszkodzenie ogrodzenia. Jednemu z zatrzymanych sprawców grozi kara m.in. do 1,5 tys. zł grzywny za nieobyczajny wybryk.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
9 lat temu

kto wystąpi z wnioskiem o zamknięcie stadionu w Pawłosiowie na następny mecz- aby odbył się przy pustych trybunach – a może wtedy postawią telebim dla prawdziwych kibiców aby mogli dopingować swoich – widocznie były sprowadzone za małe siły do prządku bo akcja udała się dopiero po wyczerpującym pościgu- –