Awaria wodociągów w Jarosławiu. Lista miejsc, które odwiedzą beczkowozy

Fot. Archiwum

JAROSŁAW. Z powodu niskich temperatur wody w Sanie nastąpił spadek wydajności systemu filtracji na Stacji Uzdatniania Wody. W efekcie do sieci wodociągowej trafia mniej uzdatnionej wody. Przez to mieszkańcy niektórych części miasta nie mają wody.

Spadek ciśnienia w sieci i brak wody w kranach mieszkań usytuowanych na wyższych kondygnacjach obserwujemy w budynkach na osiedlach w okolicy ulic: Legionów, Poniatowskiego, Słowackiego, Bema, Czarnieckiego, Jana Pawła II, Jagiellonów, Pułaskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego i Witosa. Taki sam problem mają mieszkańcy dzielnic: Widna Góra, Kolonia Oficerska, Osiedle Sterańczaka, Krakowska. Jarosławskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji próbuje usunąć awarię.

Do tego czasu, woda zdatna do picia będzie dostarczana przez pracowników PWiK w pojemnikach i beczkowozach. Wodę będzie można dostać na ulicach:  Grottgera, Czarnieckiego, Legionów, Jana Pawła II, Żeromskiego (koło Szkoły Nr 4), Konfederacka (obok klubu IKAR) oraz na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej z Traugutta i osiedlu Piłsudskiego (pętla obok przystanku autobusowego). Awaria może potrwać kilak dni. więcej informacji pod numerami tel. PWiK: 994 (całodobowo) lub 16-6212502 i 16-6216266 (w godzinach od 7 do 15).

ef

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments