Bądź aktywny po 50-ce

To już kolejne edycje programów dla seniorów, które za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Fot. Wit Hadło

PODKARPACIE. Trwa nabór do kolejnych programów aktywności ruchowej dla starszych.

Nordic Walking, aqua gimnastyka, ćwiczenia równoważne, koordynacyjne i wzmacniające to zajęcia z których po raz kolejny już będą mogli skorzystać uczestnicy programów prozdrowotnych kierowanych do osób po 50. i 60. roku życia. Bezpłatnie.

Już we wrześniu ruszają kolejne edycje programów skierowanych do osób po 50. Tym razem Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ zaprasza do udziału w trzech projektach.

Dla pań i panów
Pierwszy z nich to dobrze znany już paniom PRO Kobieta 50+, w którym uczestniczyć mogą kobiety w wieku 45 -60 lat . Programem objęte zostały 2 miasta: Rzeszów i Łańcut. (uczestnikami nie mogą być osoby, które już brały udział w tym programie).

Jest tez coś dla panów. Uczestnikami PRO MEN 50+ mogą być mężczyźni w wieku 45-60 lat z Rzeszowa i okolic.

Natomiast do programu PAS-Ja (Program Aktywizacji Seniorów-Ja) mogą głosić się kobiety i mężczyźni którzy ukończyli 60 rok życia z Rzeszowa i okolic.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7.września pod nr tel: 782 190 268 lub przez e-mail: alyczko@espar50.org Liczba miejsc ograniczona.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marika
Marika
8 lat temu

Uformują drużyny strzeleckie jak 100 lat temu. Historia lubi się powtarzać.

ROMAN
ROMAN
8 lat temu

no a potem co ? zatrudnienie na szeregowego kontraktowego ? – bo podobno się okazało że brakuje 2000 – zołnierzy szeregowych – a czy nie powinni najpierw przejść stosownej rehabilitacji ruchowej ?