Bądź częścią wspaniałej historii, dołącz do SMS Resovia

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia to największa baza sportowa na Podkarpaciu (szkoła ma do dyspozycji pięć boisk, z których trzy znajdują się w pobliżu szkoły, w tym jedno ze sztuczną murawą), profesjonalna opieka szkoleniowa (Złota Gwiazdka w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich) oraz medyczna (m.in. współpraca z Uniwersytetem Rzeszowskim, Szpitalem Specjalistycznym Pro-Familia, Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej Achilles), a także solidne przygotowanie dydaktyczne, które co roku pozwala swoim absolwentom na zdobycie satysfakcjonujących wyników z egzaminu dojrzałości.

SMS Resovia to w końcu liczne sukcesy sportowe, na które składają się występy na szczeblu centralnym w kategoriach: U-19, U-17, U-16 i U-15, zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Występy naszych zawodników na arenie międzywojewódzkiej przykuwały uwagę skautów i selekcjonerów reprezentacji młodzieżowych, stąd zaproszenie wielu uczniów na testy do klubów ekstraklasowych i udział w konsultacjach i zgrupowaniach kadry narodowej. Szkolenie w tej placówce to również najkrótsza droga do pierwszych drużyn Resovii: II-ligowej męskiej i I-ligowej kobiecej.

SMS Resovia nieustannie i z pasją pisze swoją historię, kontynuując liczne wartości i tradycje CWKS Resovia, który w tym roku obchodzi 115-lecie swojego istnienia. Zapraszamy Cię do tworzenia tej historii, bo SMS Resovia to przepustka do spełnienia marzeń.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o