Bandycki napad w środku nocy

W czwartek mężczyźni doprowadzeni zostali do prokuratury. Podjęte zostały także decyzje w sprawie ich tymczasowego aresztowania. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Czterech zamaskowanych bandytów napadło na 30-latka i ukradło mu mercedesa E320.

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się na jednej z ulic Tarnobrzega w nocy z wtorku na środę, ale policja poinformowała o zdarzeniu dopiero w czwartek. Według wstępnych ustaleń, czterech ukrywających twarze za kominiarkami mężczyzn napadło na 30-letniego tarnobrzeżanina, dotkliwie go pobiło i ukradło mu samochód.
Do zdarzenia doszło około godz. 3 w nocy.

– Dyżurny policji został poinformowany o pobiciu mężczyzny. Miało do niego dojść na ul. Kopernika w Tarnobrzegu. We wskazane miejsce został wysłany patrol – informuje nadkom. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

Mundurowi ustalili, że grupa zamaskowanych w kominiarki osób dotkliwie pobiła powracającego do domu 30-letniego mężczyznę. Napastnicy ukradli pokrzywdzonemu kluczyki od samochodu osobowego marki Mercedes E320, którym odjechali.

Policjanci ruszyli w pościg. Po chwili zatrzymali czterech mężczyzn. Sprawcami napadu okazali się mieszańcy Tarnobrzega w wieku od 22 do 29 lat. Według tego, co udało nam się ustalić, znali ofiarę napadu i czekali na mężczyznę, by go pobić i okraść.

– Policjanci odzyskali skradziony samochód. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli kominiarki, którymi napastnicy zasłaniali twarze. Sprawcy napadu noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

Małgorzata Rokoszewska

do “Bandycki napad w środku nocy”

  1. klaudiusz

    Merop w POlsce oznacza,ze jest sie kulakiem!

  2. sledik

    I pewnie po tej nocy w izbie wytrzezwien wypuscili ich na wolnosc !
    he he he. Przeciez kolegom zatrzymanym przez pomylke nie beda robic klopotow !!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.