Bandyta pchnął kobietę nożem

To w tym miejscu tuż za blokiem przy ulicy Rejtana 1E strażacy oświetlali teren policjantom. Ci drudzy szukali noża i torebki, ale wówczas jej nie znaleźli. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Z pomocą strażaków policjanci szukali noża i torebki napadniętej kobiety

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło wczoraj w nocy. Napastnik lub napastnicy wbili kobiecie nóż w Rzeszowie przy ul. Rejtana. Z naszych informacji wynika, że chodziło o rozbój. Kobieta trafiła do szpitala. Wczoraj nad ranem trwały poszukiwania jej torebki oraz noża.

Informacje na temat zdarzenia są bardzo skąpe. W prokuraturze milczą. – Potwierdzam, że miało miejsce takie zdarzenie, ale nie mogę nic więcej powiedzieć – mówi Łukasz Harpula, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. W podobnym tonie wypowiadają się policjanci. – Cały czas trwają czynności wyjaśniające – mówi podkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy rzeszowskiej policji.

Więcej w Super Nowościach

Grzegorz Anton

do “Bandyta pchnął kobietę nożem”

  1. ROMAN

    policja staje na ” głowie ” aby temat załatwić a w sądzie będzie- mała szkodliwość czynu i pikuś – przykład z w-wy z podpalaczem- kiedu będzie można nosić giwerę za pazuchą ? i samemu wymierzać sprawiedliwość ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.