Bank Spółdzielczy w Jarosławiu – Gepardem Biznesu 2011r.

Na rynku pojawia się coraz więcej nowych banków.

Coraz trudniej wybrać ten najbardziej odpowiedni – tani, bezpieczny i jak najbardziej przyjazny dla swoich klientów. Najlepiej z polskim kapitałem, działający również dla lokalnej społeczności. Zapewne takim bankiem jest Bank Spółdzielczy w Jarosławiu, który w ostatnich latach zwiększył swoją efektywność, któremu można zaufać, poczuć się bezpiecznie, w którym oferta jest stabilna, tania, przejrzysta i ciągle poszerzana.

Pomimo że Bank Spółdzielczy w Jarosławiu posiada przeszło 100-letnią historię, jest jedną z najnowocześniejszych instytucji finansowych. Godnym podkreślenia wydaje się fakt, że już kolejny rok z rzędu znajduje się w czołówce najlepszych banków spółdzielczych w Polsce.

– Nasz bank otrzymał w ostatnich latach szereg nagród i wyróżnień – tłumaczy Jacek Demkiewicz, dyrektor rzeszowskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Jarosławiu. – Tylko w ostatnim roku otrzymaliśmy nagrodę Lider Regionu, w kategorii Bankowość i Finanse oraz tytuł Lider Zrzeszenia Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Ta nagroda napawa nas szczególną dumą, gdyż zostaliśmy wyróżnieni z ogromnego grona aż 348 banków spółdzielczych. Ponadto zdobyliśmy I miejsce w rankingu  “Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” – w kategorii banków o sumie bilansowej 100-200 mln PLN. Kolejnym wyróżnieniem dla Banku Spółdzielczego w Jarosławiu jest nagroda Orzeł Agrobiznesu 2010 przyznana za udokumentowany sukces rynkowy i pozytywną opinię klientów.

– 31 marca Bank Spółdzielczy w Jarosławiu otrzymał kolejną nagrodę – Gepardy Biznesu 2011 – mówi, pokazując piękną statuetkę dyrektor Demkiewicz. – Nagroda została nam przyznana za bardzo wysoką dynamikę pięciu podstawowych wskaźników ekonomicznych. Średnia z dynamik pięciu parametrów w latach 2008- 2010 wyniosła 50%. Jest to najwyższa dynamika wśród banków, które otrzymały tytuł Gepardy Biznesu 2011r., dwukrotnie wyższa niż średnia w całym sektorze bankowym – wyjaśnia.

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu posiada w województwie podkarpackim 14 placówek, w tym w Jarosławiu, Przeworsku, Kańczudze oraz dwie placówki w Rzeszowie – Oddział przy ul. Grottgera 18 i Filię przy ul. Dąbrowskiego 33 a. Co ważne, bank w dalszym ciągu planuje rozwój sieci placówek, w tym na terenie stolicy województwa.

– Oferta banku jest zdecydowanie konkurencyjna i to zarówno dla osób prywatnych, jak i firm – kontynuuje dyrektor Demkiewicz. – Dla przykładu, w kwietniu bieżącego roku bank wprowadził nowe konta osobiste. Większość kosztów dla klientów została ograniczona do minimum.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
5 lat temu

Szczerze odradzam składanie wniosków kredytowych w tym banku, czas oczekiwania 3 miesiące, oszukiwanie klienta, sprzeczne informacje, dezinformacja, bagatelizowanie… itd. Na końcu krótko – decyzja odmowna i kolejne oczekiwanie na pisemne uzasadnienie… Są w tym kraju banki, które poważnie traktują swoje usługi, klienta i nie są prywatnym folwarkiem pani prezes.