Bardzo lubię rzeszowski tor i stadion

Hubert Łęgowik związał się z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym dwuletnim kontraktem. Fot. Materiały prasowe

ŻUŻEL. 2.LŻ. Rozmowa z HUBERTEM ŁĘGOWIKIEM, nowym zawodnikiem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

– Co skłoniło Pana do wybrania oferty Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego?

– Przede wszystkim potrzebowałem zmiany otoczenia, ponieważ chce osiągać lepsze rezultaty. Dlaczego Rzeszów? Długi tor, który pozwoli mi rozwinąć swoje umiejętności, konkretne, sprawne rozmowy z zarządem klubu oraz wsparcie sponsorów. Te elementy przypieczętowały moją decyzję o przejściu do Rzeszowa.

– Jakie cele stawia Pan sobie na sezon 2021?

– Celem głównym po skończeniu sezonu 2020 była budowa całej bazy od nowa. Sprzedałem sprzęt i narzędzia, a w zamian za to przy wsparciu moich sponsorów zakupiłem dwa nowe motocykle i akcesoria. W 2021 roku wprowadzam nową jakość w moim teamie i wierzę, że przełoży to się na zdecydowanie lepszą dyspozycję na torze.

– Czy konkretne cele na nowy sezon zostały takżę postawione przed rzeszowską drużyną?

– Jeżeli chodzi o drużynę RzTŻ to jedziemy o jak najlepszy wynik. Nie jesteśmy faworytem na papierze ale wiem, że pokażemy na co nas stać. Osobiście chciałbym żebyśmy doszli do fazy play-off i walczyli o awans.

– Po Pana wypowiedzi wnioskuję, że lubi Pan tor przy ul. Hetmańskiej…

– W Rzeszowie miałem lepsze i gorsze starty. Bardzo lubię rzeszowski tor i stadion dlatego przyszedłem tutaj, aby odkryć w pełni jego tajniki. Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich rzeszowskich kibiców oraz dziękuję moim sponsorom za ogromne wsparcie. Do zobaczenia przy Hetmańskiej w 2021!

Rozmawiał Marcin Jeżowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments