Bazar z Targowej przeniosą na Lwowską?

Likwidacja stoisk na bazarze przy ul. Targowej i przeniesienie ich na ul. Lwowską jest nieprzemyślaną decyzją. Dla starszych osób i nie tylko będzie to spore utrudnienie, bo to za daleko - mówią pani Irena i pan Henryk. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Do kupców docierają informacje o zamiarach miejskich urzędników.

Do kupców handlujących na miejskich targowiskach docierają informacje, że władze miasta planują przenieść niektóre stoiska z bazaru przy u. Targowej i z placu Balcerowicza na ul. Lwowską. Obawiają się, że z tego powodu poniosą straty finansowe. Niestety, wczoraj nie udało nam się skontaktować z urzędnikami, którzy potwierdziliby, że takie są plany.

- To będzie tragedia jeżeli zlikwidują stoiska z warzywami i owocami na ul. Targowej i przeniosą je na ul. Lwowską – mówi pani Irena  z Rzeszowa. – Często robię zakupy na tym bazarze i przejeżdżam autobusem z ul. Dąbrowskiego. Nie będę mogła jeździć na ulicę Lwowską, bo to za daleko. Bazar przy ul. Targowej nie powinien być likwidowany.

Więcej w Super Nowościach

Mariusz Andres

do “Bazar z Targowej przeniosą na Lwowską?”

 1. HANKA BOHNA

  JA MAM PYTANIE? DLACZEGO „GRUBAS” Z HALI TARGOWEJ MA JAJKA PO 80 GROSZY? CZY ON SIE DOBRZE CZUJE? NA TARGU POWINNO BYC TANIEJ NIZ W SKLEPIE, A CORAZ CZESCIEJ JEST ODWROTNIE! CZY „BABCIOM I GRUBASOWI” POPRZEWRACALO SIE W GLOWACH??? WIELU MOICH ZNAJOMYCH PRZESTALO KUPOWAC JAJKA, ORAZ WARZYWA O ZAWYZONYCH CENACH NA NAJSLYNNIEJSZYM RZESZOWSKIM TARGU.

 2. mozambik

  To kolejny skandal – urzędnicy precz od ryneczku !!!!

 3. rysiek

  CHWD urzednikom !

 4. kasprzak

  To niech pani Irena wsiądzie w autobus linii 11 i dojedzie z dąbrowskiego na lwowską. ? Zbyt daleko? jeden przystanek dalej wysiąść…

  • Piotr

   Zbyt daleko tym bardziej że jak widać na zdjęciu Pani Irena kasuje CAŁY bilet i musiałaby się przesiadać gdyby nie było akurat 4,11,15,16.

 5. wit

  Jakby zlikwidowali całą Halę Targową to byłby piękny plac pod kolejną galerię handlową …….
  Czyżby coś „piszczało w trawie”.

 6. Franek

  Zlikwidować! Postawić kolejną Galerię! W Rzeszowie jest ich za mało, nie ma gdzie w niedziele pójść bo wszędzie tłumy!

 7. LL

  Pan Prezydent jak chce mieć Zachód w Rzeszowie to powinien organizować na rynku przed ratuszem jarmarki, targi farmerskie wzorem Niemiec Francji czy nawet prawie polskiego Dublina, a targowisko zwane w naszej najwiekszej metropoli Warszawie „ryneczkiem” zostawić w spokoju bo to nie jest droga na Zachód jak mniema niestety prowincjonalny urzędnik , chce mieć kolejki szwajcarskie a słoma wystaje.

 8. Kibic pld rubieży Polski

  Dziekujemy wam urzednicy. To bardzo chwalebne z waszej strony a wszystko po to by lepiej sie zylo.

 9. ROMAN

  ONO zrobi po swojemu – bo wie najlepiej- gdzie/ jak/ czym – handlować – ONO o wszystkim decyduje – i koniec reszta nie ma nic do gadania- ma wykonywać polecenia/ klaskać / i się cieszyk z dobrobytu .

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.