Beata Sadowska ma torebkę za 3 tysiące!

Fot. MWMedia

Beata Sadowska lubi drogie modne ciuchy, buty, dodatki. Prezenterka przyznaje jednak, że rzeczy, na których nie oszczędza służą jej potem latami…

Beata Sadowska jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd TVP. Nie jest tajemnicą, że większość swojej pensji wydaje na ciuchy. Choć styliści mówią, że ma „trudną” sylwetkę, prezenterka nie zraża się i często bryluje na pokazach mody czy na otwarciach nowych butików w stolicy. Jej znajomi wiedzą, że Sadowska nie przepuści żadnej takiej imprezy! Przez wiele lat wypracowała swój własny styl, jednak gwiazda przyznaje, że sporo ją to kosztowało.

– Lubię robić zakupy, moda mnie fascynuje- wyznała. Prezenterka przyznała się też, jaką najdroższą rzecz ma w swojej garderobie:- Najwięcej wydałam na torebkę. Jakieś 3 tysiące- wyznaje Beata Sadowska.- Ale to było kilka lat temu i długo na nią oszczędzałam. Myślę, że ta torebka posłuży mi jeszcze przez jakieś 20 lat! Dziennikarka chce w ten sposób zadać kłam stwierdzeniu, że na salonach wypada pokazać się w jakiejś kreacji tylko raz!

MWMedia, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments